داغی باطری و باتری فرسوده

افرادی که در کار خرید یا فروش باطری فرسوده هستند، علاقه دارند تا از قیمت روز باطری فرسوده اطلاع داشته باشند. این امر باعث میشود بتوانند، بیشترین میزان فروش را با بالاترین قیمت داشته باشند.

باطری  داغی و فرسوده یو پی اس و ماشین

بهترین راه کسب اطلاع از قیمت باطری فرسوده، جستجو در سایت های مختلف برای یافتن قیمت های فلزهایی چون سرب، قلع، آنتیموان و … است. برای خرید باطری فرسوده، قیمت این فلزات سنگین را بررسی میکنند.

باطری  داغی و فرسوده یو پی اس و ماشین

ماشن آلات صنعتی، کشاورزی و شهری، برای حرکت به انرژی نیاز دارند، باطری ها به عنوان نیرو محرکه استفاده میشوند. هر باطری طول عمر مفیدی دارد، زمانی که این عمر به پایان میرسد، از چرخه طبیعت خارج میشود.

خرید داغی باطری فرسوده بانک ها و مراکز دولتی

باطری فرسوده دارای فلزات سنگینی مانند سرب است، به همین دلیل اگر بازیافت نشود و از چرخه طبیعت خارج نشود، آسیب جدی به محیط زیست و موجودات زنده وارد میکند.

به همین دلیل شرکت هایی وجود دارند که باطری فرسوده را از کارخانه ها، بانک ها، تعمیرگاه های ماشین، بیمارستان ها و مراکز دولتی که با باطری سروکار دارند، خریداری میکنند.

خرید داغی باطری فرسوده یو پی اس

عوامل مؤثر در قیمت خرید باطری فرسوده

از عواملی که در تعیین قیمت باطری فرسوده نقش دارد، به موارد زیر میتوان اشاره کرد:

  • هزینه باربری
  • نحوه بازیافت باطری فرسوده
  • میزان سرب موجود در باطری فرسوده
  • شرایط بازار

دلایل خرید داغی باطری فرسوده یو پی اس

  • یکی از دلایل خرید باطری فرسوده یو پی اس، مقدار سرب زیادی است که در باطری وجود دارد. معمولا باطری معمولی خودرو، وزنی بین 15 تا 18 کیلوگرم دارند که حدود 3 تا 4 لیتر اسید باطری دارد و پلاستیک و بدنه باطری هم حدود 1 کیلوگرم میشود. مابقی وزن باطری از سرب آن است.
  • الکترولیت هایی داخل باطری وجود دارد که هنگامی که با سرب ترکیب شوند، خطرناک و سمی میشوند. در صورتی که در محیط زسیت رها شوند، برای طبیعت خطرناک هستند.
  • در صورت نشتی اسید باطری، اگر با چشم برخورد کند، باعث کوری چشم خواهد شد. هم چنین اگر این اسید بلعیده شود، فرد دچار مسمومیت شدید میشود.
  • گازهایی از باطری فرسوده به هوا پخش میشود، که آلودگی هوا را به همراه دارد و باعث بیماری های ریوی خواهد شد. با دفن باطری فرسوده در خاک، خاک اطراف را نیز آلوده میکند.

داغی باطری و باتری فرسوده

در این مطلب با باطری فرسوده و دلایل خرید آن، بیشتر آشنا شدیم. خریداری باطری فرسوده و بازیافت آن اهمیت فراوانی دارد و رهاسازی باطری فرسوده در طبیعت بسیار خطرناک است.

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳