یو پی اس آفلاین

نمایش 12 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


یکی از پر کاربرد ترین یو پی اس هایی که در بین مردم رایج است؛ یو پی اس آفلاین می باشد، این یو پی اس مختص کامپیوترهای شخصی و مصارف خانگی است.

قبل از اینکه به شرح کامل، یو پی اس آفلاین بپردازیم؛ بهتر است ابتدا بدانیم که یو پی اس چیست؟

اگر بخواهیم به طور خلاصه یو پی اس  را تعریف کنیم؛ می توان گفت، یو پی اس یک منبع انرژی بی وقفه است که برق مورد نیاز تجهیزات مختلف را تامین می کند.

یو پی اس آفلاین

این منابع بی وقفه، در سه نوع در دسترس می باشند:

  1. یو پی اس آنلاین
  2. یو پی اس آفلاین
  3. یو پی اس تعاملی

که در این مطلب یو پی اس آفلاین مدنظر ما می باشد.

یو پی اس آفلاین چیست؟

یکی از انواع یو پی اس ها، یو پی اس آفلاین می باشد. در کل، ماهیت یو پی اس ها، تامین انرژی بی وقفه و حفاظت از دستگاه های الکترونیکی می باشد؛ اگر خطری هرگونه وسیله ی الکترونیکی گران قیمت را تهدید کند، یو پی اس مانع این اتفاق می شود و خود قربانی تجهیزات می شود.

استفاده از فناوری یو پی اس آفلاین زمانی توصیه می شود، که شما برای مصارف خانگی یا کامپیوترهای شخصی به برق بدون وقفه نیاز داشته باشید، چرا که ماهیت یو پی اس آفلاین فقط تامین برق بدون وقفه، آن هم در صورت خرابی و مشکل برق شهری می باشد.

توان پشتیبانی یو پی اس آفلاین

یو پی اس آفلاین که به آن یو پی اس Standby یا UPS پشتیبان باتری نیز می گویند، یک انتخاب مقرون به صرفه است. بهترین سیستم‌های یو پی اس آفلاین به سرعت به باتری تغییر می‌کنند تا از اشکالات برق و قطع کوتاه برق جلوگیری کنند. یو پی اس های آفلاین در برابر اکثر قله ها محافظت می کنند، اما نمی توانند قدرت کامل را در هنگام افت و نوسانات جزئی تضمین کنند.

کلید کیفیت یو پی اس های آفلاین، محدوده توانی است که واحد قبل از تغییر به برق پشتیبان باتری می پذیرد. هرچه این محدوده وسیع‌تر باشد، مصرف باتری کمتر است و در صورت قطع برق، استقلال بیشتری در دسترس است. تعداد بیشتری از انتقال به برق کمکی باتری منجر به کاهش عمر باتری UPS می شود.

فناوری یو پی اس آفلاین

فناوری یو پی اس آفلاین

فناوری یو پی اس آفلاین با محدود کردن ولتاژ اضافی و کمک به غلبه بر بیش از 90 درصد قطعی برق، در برابر اکثر پیک های برق محافظت می کند. یک سیستم یو پی اس آفلاین برق AC را مستقیماً از طریق واحد عبور می دهد، سپس از یک سوئیچ انتقال به نقطه خروجی که بار محافظت شده وصل است، می گذرد.

 

هنگامی که برق ورودی رخ می دهد، باتری داخلی و اینورتر که برق DC را از باتری به AC تبدیل می کند، فعال شده و از سوییچ انتقال به خروجی متصل می شود. هنگام تغییر به برق پشتیبان باتری، معمولاً قطعی برق حدود 6 تا 8 میلی ثانیه وجود دارد.

این فناوری به ویژه برای دستگاه هایی که به کمتر از 1500 VA نیاز دارند، مانند دفاتر کوچک، رایانه های شخصی خانگی و سایر برنامه های کاربردی کمتر مناسب است. یو پی اس های آفلاین گزینه خوبی برای کسانی هستند که به ظرفیت و هزینه کمتری نیاز دارند. فناوری یو پی اس آفلاین حفاظت از توان پشتیبان را برای تجهیزات دسکتاپ، کنسول های بازی، ایستگاه های کاری، شبکه های بی سیم و سایر دستگاه های الکترونیکی فراهم می کند. در هنگام قطع برق، UPS زمان کافی برای صرفه جویی در کار در حال انجام و انجام خاموش کردن مناسب تجهیزات را فراهم می کند. بیشتر سیستم های یو پی اس آفلاین علاوه بر برق کمکی، حفاظت اولیه در برابر نوسانات را نیز ارائه می دهند.

معایب و مزایای یو پی اس آفلاین

یو پی اس آفلاین، امکان دسترسی مستقیم به برق شهر را با استفاده از فرایند by pass به مصرف کنندگان می دهد و از آن جا که این فناوری، درصورت خرابی برق شهر، فقط قابل استفاده است، محبوبیت خود را از دست داده و همین موجب متوقف شدن تولید و عرضه ی آن به بازار شده است.

یو پی اس آفلاین

اما قابل توجه است، که هر وسیله ای که به بازار عرضه می شود دارای یک سری مزیت ها و یک سری معایب می باشد. از این رو یو پی اس آفلاین نیز با وجود معایبش داری مزایایی نیز می باشد.

یو پی اس آفلاین، با قیمت پایین و مقرون به صرفه بودن و تامین دائمی برق، بر دیگر یو پی اس ها برتری دارد. ولی به دلیل اینکه همیشه و در هر زمینه ای، قابل استفاده نیست، طرفداران خود را از دست داده است

کاربردهای یو پی اس آفلاین

این نوع از یو پی اس در دزد گیرها، مصارف خانگی، خودپرداز ها، کامپیو ترهای شخصی، اماکن و ساختمان های هوشمند، تجهیزات حضور و غیاب و دوربین های مدار بسته، کاربرد دارد.

یو پی اس آفلاین گزینه اقتصادی است – از آنجایی که شارژر و اینورتر دائما در حال استفاده نیستند، به این معنی است که سایش و پارگی کمتری دارد و مصرف برق به حداقل می رسد و میزان انرژی مورد نیاز شما را کاهش می دهد. از آنجایی که این یو پی اس ها ماکزیمم وات پایینی دارند، برای استفاده شخصی در مقیاس کوچکتر ایده آل هستند. به عنوان مثال، اگر برای رایانه رومیزی خانگی خود به محافظت نیاز دارید، این یو پی اس به جلوگیری از خطرات احتمالی کمک می کند و اکثر آنها از انواع ساده و پرشاخ دیواری هستند.

نقطه ضعف UPS آفلاین زمان فعال سازی طولانی آن است. سوئیچ از برق به باتری بسیار سریع است، اما با تجهیزات حساس، حتی کسری از ثانیه می تواند منجر به آسیب شدید شود. با تجهیزاتی مانند دسکتاپ خانگی، تاخیر کوتاه مشکلی ندارد، اما برای موارد ظریف تر مانند سرور، یو پی اس آفلاین چندان مناسب نیست.

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

یو پی اس آفلاین

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

[cat_ehm]