یو پی اس برای دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی +دستگاه های مورد تائید دستگاه های زیربط|تسلا

دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی

در حال نمایش 1–24 از 291 نتیجه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


در حال حاضر مبحث امنیت و بها دادن به آن برای اماکن و فضاهایی که نیاز به نظارت 24 ساعته دارند بسیار اهمیت پیدا کرده است. بسیاری از سازمان ها و مراکز دولتی و حتی خصوصی به دلیل دارا بودن شرایط امنیتی از دوربین های مداربسته به تعداد بسیار زیادی استفاده میکنند.

این دوربین ها در صورتی که حتی برای دقایقی قطع شوند و تصویری را به اتاق فرمان خود ارسال نکنند ممکن است امنیت مکانی که از آن توسط دوربین های مدار بسته مراقبت می شود به خطر افتاده و احتمال سرقت و یا هجوم سایر افراد به آن مرکز بالاتر خواهد رفت.

ضرورت استفاده از یو پی اس برای دوربین های مداربسته

ضرورت استفاده از یو پی اس برای دوربین های مداربسته

همانطور که می دانید دوربین های مداربسته به نوعی لوازم و ابزار الکترونیکی هستند که برای آنکه بتوانند به خوبی به فعالیت خود ادامه دهند می بایست به برقی شهری متصل شده و از آن تغذیه نمایند.

این در حالی است که برق شهری دارای نوسانات بسیاری بوده و همین امر در صورتی که دوربین های مداربسته به صورت مستقیم و بدون محافظ به برق شهری وصل شوند این امکان را به وجود می آورند که قطعات و برد های به کار برده شده در دوربین های مداربسته در طی زمان از بین رفته و دچار سوختگی شوند.

یو پی اس (Uninterruptible Power Supply) یا همان منبع تغذیه بدون وقفه، یک وسیله مهم و حیاتی برای دوربین‌ های مداربسته است. وظیفه اصلی یو پی اس تأمین تغذیه پایدار و مداوم برای دوربین‌ های مداربسته حتی در مواقع قطع برق یا نوسانات ولتاژ است.

دوربین‌ های مداربسته نقش بسیار مهمی در حفاظت و امنیت محیط‌ ها و مردم ایفا می‌ کنند. این دوربین‌ ها با ضبط تصاویر و ویدئو هایی از رخداد ها و فعالیت ها در محیط‌ های مختلف، به ما کمک می‌ کنند تا در صورت نیاز به تحلیل و ارزیابی وقایع، اطلاعات مورد نیاز را داشته باشیم.

با این حال، برای اینکه دوربین‌ های مداربسته به طور مداوم و بدون قطعی کار کنند و تصاویر مهمی را ثبت و ضبط کنند باید جریان برق مداوم و پایداری را داشته باشند.

دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی

در مواقع قطعی برق یا نوسانات ولتاژ، دوربین‌های مداربسته ممکن است قادر به ضبط تصاویر نباشند یا به‌طور ناگهانی خاموش شوند که این می‌ تواند باعث از دست رفتن اطلاعات مهم و مشکلات امنیتی شود.

اینجاست که نقش یو پی اس اهمیت پیدا می کند. با اتصال دوربین‌ های مداربسته به یک یو پی اس، می‌ توان منبع تغذیه ای پایدار را برای آن‌ ها فراهم کرد.

وقتی برق اصلی قطع می‌ شود یا ولتاژ به نحوی تغییر می‌ کند، یو پی اس با استفاده از باتری داخلی خود به دوربین‌ ها انرژی لازمه را منتقل می کند. این امر باعث می‌ شود دوربین‌ ها به طور معمولی کار کنند و تصاویر مهمی را بدون وقفه ضبط کنند.

به طور خلاصه، یو پی اس به عنوان یک منبع تغذیه اضطراری برای دوربین‌ های مداربسته عمل می‌ کند و از از دست رفتن تصاویر و اطلاعات در مواقع قطعی برق جلوگیری می‌ کند. این ابزار به افزایش بهره‌ وری و امنیت سیستم‌ های نظارتی کمک می‌ کند و در کل، نقش حیاتی در حفاظت از محیط‌ها و… را ایفا می کند.

قطعی برق راه نفوذ سارقان برای غیرفعال کردن دوربین ها

همچنین همانطور که از این موضوع مطلع هستید برق شهری احتمال قطع شدگی داشته و در صورتی که از قبل برای آن چاره ای اندیشیده نشود این قطعی برق ها علاوه بر بالا بردن احتمال سوختگی دوربین ها این امکان را نیز فراهم می آورند تا سارقین بتوانند با استفاده از این امر و قطع برق سازمان و شرکت به راحتی به داخل آن نفوذ کرده و سرقت خود را بدون برجای گذاشتن رد و یا تصویری از خود انجام دهند.

کاربرد یو پی اس برای دوربین مدار بسته

با توجه به اینکه امروزه تقریبا برای هر مشکلی می توان به راحتی یک راه حل یافت برای موضوع نوسانات برق شهری و همچنین قطع گاه و بیگاه آن نیز مدت هاست که چاره مناسبی اندیشیده شده است.

برای آنکه بتوانید لوازم الترونیکی خود مانند دوربین های مداربسته شرکت و کارخانه خود را از عوارض نوسانات برقی حفظ کنید می توانید از یو پی اس برای دوربین مدار بسته استفاده نمایید.

یو پی اس برای دوربین مداربسته

سایر مزیت استفاده از یو پی اس برای دوربین های مداربسته

این کار مزایای بسیاری داشته که از جمله آنها می توان به کاهش نوسانات برق شهری برای تغذیه دوربین ها و همچنین ذخیره برق در باتری های یو پی اس با ظرفیت بسیار زیاد برای تامین برق مورد نیاز دوربین ها در زمان قطعی برق اشاره نمود.

به همین دلیل به بسیاری از شرکت ها و سازمان هایی که برای تامین امنیت خود از دوربین مداربسته استفاده میکنند توصیه میکنیم که برای محافظت بیشتر از دوربین های مداربسته خود حتما نسبت به خرید یو پی اس برای دوربین مداربسته های به کار برده شده نیز اقدام نمایند.

یو پی اس دوربین مداربسته (منبع تغذیه بدون وقفه) یک سیستم منبع تغذیه پشتیبان است که برای تامین برق مداوم دوربین های مدار بسته تلویزیون (CCTV) در صورت قطع یا قطع برق طراحی شده است. دوربین های مداربسته اغلب برای اهداف امنیتی استفاده می شوند و بسیار مهم است که آنها همیشه فعال بمانند، حتی در هنگام قطع برق.

سیستم پشتیبان یو پی اس دوربین مداربسته

یو پی اس دوربین مدار بسته معمولاً از یک سیستم پشتیبان باتری و یک تنظیم کننده ولتاژ تشکیل شده است. هنگامی که برق قطع می شود،

سیستم پشتیبان باتری به طور خودکار وارد می شود و برق دوربین های مداربسته را تامین می کند و به آنها اجازه می دهد به ضبط و ارسال فیلم ادامه دهند. تنظیم کننده ولتاژ تضمین می کند که برق عرضه شده به دوربین ها پایدار است و به تجهیزات آسیب نمی رساند.

سیستم های یو پی اس دوربین مداربسته بسته به تعداد دوربین ها و توان مورد نیاز سیستم در اندازه ها و ظرفیت های مختلفی تولید می شوند. مهم است که یک سیستم UPS را انتخاب کنید که بتواند برق کافی را برای روشن نگه داشتن تمام دوربین ها برای مدت زمان طولانی فراهم کند، به خصوص در مناطقی که قطع برق مکرر است یا امنیت یک نگرانی اصلی است.

دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی

یو پی اس مداربسته چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

تا کنون با اهمیت یو پی اس ها در سیستم های دوربین مداربسته آشنا شدید. حال باید بدانیم یو پی اس هایی که برای دوربین مداربسته استفاده می شود چه ویژگی هایی دارد.

 • یو پی اس هایی که برای دوربین های مدار بسته استفاده می شود باید قدرتی بالغ بر ۳۰۰ وات داشته باشند تا بتوانند به مدت 4 ساعت انرژی مورد نیاز برای کار دوربین های مداربسته را فراهم کنند.
 • یو پی اس هایی که برای دوربین مداربسته استفاده می شود باید عمری طولانی داشته باشند.
 • اندازه یو پی اس دوربین ها برای این که جا و محیط کمتری را اشغال کند باید کوچک باشد.
 • این مدل از یو پی اس ها که برای دوربین مداربسته استفاده می شوند باید از قابلیت ضد سرقت برخوردار باشند.
 • تجهیز کردن آسان و نصب راحت از مهم ترین ویژگی هایی است که باید تمام یو پی اس های استفاده در دوربین های مداربسته از آن بر خوردار باشند

اهمیت دوربین‌ های مداربسته و سیستم‌ های امنیتی

افزایش امنیت

دوربین‌ های مداربسته به عنوان چشم‌ های الکترونیکی، نقش اساسی در افزایش امنیت ایفا می‌ کنند. آن‌ ها به تشخیص فعالیت‌ های مشکوک، پیشگیری از تعداد زیادی از جرائم و وقوع رخداد ها کمک می‌ کنند.

نظارت و کنترل

دوربین‌ های مداربسته به مدیران و ناظران اجازه می‌ دهند تا به‌ صورت زنده و یا ضبط‌ شده فعالیت‌ ها را نظارت کرده و از رخداد ها آگاه شوند. این ابزار ها کمک می کند که مسئول مربوطه تسلط کاملی بر محیط داشته باشد.

پیشگیری از سرقت و تخریب

حضور دوربین‌ های مداربسته و سیستم‌ های امنیتی می‌ تواند از وقوع سرقت و تخریب جلوگیری کند. این تهدیدات با نصب و استفاده از این دستگاه‌ ها به‌طور موثر کاهش می‌ یابد.

اهمیت دوربین‌ های مداربسته و سیستم‌ های امنیتی

انواع دوربین‌ های مداربسته

دوربین‌ های ثابت

این دوربین‌ ها در موقعیت ثابت نصب می‌ شوند و برای نظارت دائمی بر مکان‌ ها و مناطق مختلف مناسب هستند. طراحی‌ های متنوعی دارند که به تناسب  نیاز های مختلف قابل انتخاب هستند.

دوربین‌ های چرخشی

این دوربین‌ ها امکان چرخش و پوشش گسترده‌ تری از محیط را فراهم می‌ کنند. قابلیت چرخشی دوربین‌ها به ناظران اجازه می‌ دهد محیط را با دقت بیشتری بررسی کنند.

کاربرد دوربین‌ های مداربسته و سیستم‌ های امنیتی

در مکان‌ های عمومی

دوربین‌  های مداربسته در مکان‌ های عمومی مانند ایستگاه‌ های اتوبوس و قطار، فرودگاه‌ ها، مراکز خرید و میدان‌ ها برای نظارت بر انسان‌ ها و جریان‌ های ترافیکی استفاده می‌ شوند.

در محیط‌ های کاری

شرکت‌ ها و کسب و کار ها از دوربین‌ های مداربسته برای نظارت بر کارکنان، جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و افزایش امنیت اطلاعات استفاده می‌ کنند.

در خانه و واحدهای مسکونی

دوربین‌ های مداربسته در خانه‌ ها و واحد های مسکونی به مالکان اجازه می‌ دهند تا در صورت نیاز به امور خانه دسترسی داشته باشند و از امنیت خانه خود مطمئن شوند.

نکات کلیدی در نصب و استفاده از دوربین‌های مداربسته

نکات کلیدی در نصب و استفاده از دوربین‌های مداربسته

انتخاب مکان مناسب

مکان‌ های نصب دوربین‌ ها باید با دقت انتخاب شوند تا محدوده بیشتری را نشان دهند.

استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته

استفاده از تکنولوژی‌های مدرن مانند دوربین‌های تحت شبکه (IP) و دستگاه‌ های تشخیص حرکت به افزایش کارایی سیستم کمک می‌ کند.

چرا یو پی اس برای دوربین‌های مداربسته مهم است

تضمین نظارت مداوم

وقتی به نظارت بر مناطق حساس یا نقاط حیاتی می‌ پردازیم، یک قطعی کوتاه مدت از برق می‌ تواند منجر به آسیب‌ پذیری آن مکان ها شود.

اینجاست که یک سیستم پیشرفته یو پی اس به کمک می‌ آید. با تامین برق مورد نیاز دوربین ها، تضمین می‌ شود که دوربین‌ های مداربسته شما به کار خود ادامه دهند و نظارت به صورت کامل و صد در صدی انجام شود.

جلوگیری از از دست رفتن اطلاعات

دوربین‌ های مداربسته مدرن با توانایی ضبط تصاویر با وضوح بالا، در طول شبانه‌ روز، مجهز شده‌ اند. قطعی ناگهانی از برق ممکن است منجر به از دست رفتن اطلاعات شود و ساعت‌ ها فیلم‌ های نظارتی را غیرقابل استفاده کند.

با داشتن یک سیستم یو پی اس قوی، می‌ توانید این خطرات و مشکلات را کاهش دهید و تضمین کنید که داده های ضبط شده حساس، ایمن و بدون مشکل باقی می مانند.

نقش یو پی اس در افزایش امنیت

نظارت پیوسته بر مکان‌ های دورافتاده

دوربین‌ های مداربسته که در مکان‌ های  نسبتا دور  از دسترس قرار گرفته اند. بدون منبع تغذیه مناسب، می تواند با نوسان برق مواجه شود و آسیب ببیند.

نقش یو پی اس در افزایش امنیت

با یکپارچه‌ سازی سیستم‌ های یو پی اس، می‌ توانید دامنه شبکه امنیتی خود را به مناطق دور تر گسترش دهید و تضمین کنید که نظارت به صورت پیوسته و بدون قطعی انجام می شود.

پاسخ سریع به حوادث

در شرایطی همچون نقض امنیت یا دسترسی غیر مجاز، هر ثانیه به ثانیه آن اهمیت دارد. دوربین‌ های مداربسته مجهز به یو پی اس، با حفظ عملکرد خود حتی در شرایط هرج و مرج، می توانند به وظیفه خود را به صورت تمام و کمال انجام دهند. این ویژگی جذاب، امکان ارزیابی سریع و اتخاذ تصمیمات سریع و با اطلاعات کافی را برای پرسنل امنیتی فراهم می‌ کند.

مزایای یو پی اس برای دوربین‌های مداربسته

تضمین برای وقوع رویداد های غیرمنتظره

قطعی برق ممکن است از عوامل مختلفی از جمله فاجعه‌ های طبیعی، تصادفات یا مشکلات زیرساختی ناشی شود.

با داشتن یک سیستم یو پی اس کارآمد، شما یک شبکه ایمنی ایجاد می‌ کنید که دوربین‌ های مداربسته‌ شما را در برابر خرابی‌ های ناگهانی برق محافظت می‌ کند.

دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی

افزایش عمر مفید تجهیزات

نوسانات مکرر برق یا قطعی‌ های ناگهانی می‌ توانند بر روی اجزای داخلی دوربین‌ های مداربسته تأثیر بگذارند.

چنین تنش‌ ها ممکن است باعث فرسایش زودهنگام شوند که در نتیجه باعث خراب شدن آن ها و بروز هزینه های اضافی می شود.

اما استفاده از یک یو پی اس قدرتمند این دردسر ها را تا حد چشم گیری کاهش می دهد و تضمین می کند که دستگاه های متصل به آن مثل ساعت و بدون مشکل به فعالیت خود ادامه می دهند.

دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی

دوربین های مدار بسته با نام اختصاری (CCTV) وسیله ای کاربردی و قابل استفاده در نظارت و بررسی تاریخچه تصویر مکان های داخلی یا محیط های بیرونی و عمومی است که در انواع مدل، سایز و برند ها تولید می شود. این تجهیزات حفاظتی نمایشگر، به صورت شبکه های داده سیمی یا بی سیم است که در انواع مختلف از دسته ها بیان شده در زیر و با توجه به شرایط محیط، تهیه و نصب می شوند. 

دوربین های مدار بسته آنالوگ

این دوربین های محافظتی و امنیتی با ضبط و ذخیره تصاویر، به دلیل داشتن دستگاه دی وی آر تمامی اطلاعات و داده های دریافتی را در خود ذخیره کرده و به وسیله امواج آنالوگ اطلاعات را ارسال و دریافت می کند. تمامی تصاویر و اطلاعات موجود د این دوربین ها به دستگاه DVR ارسال شده و نگهداری می شود.

دوربین های مدار بسته دیجیتال

از رایج ترین و کاربردی ترین دوربین های مدار بسته می توان به این دسته از دوربین ها اشاره کرد که تنها تفاوت این دوربین ها با دوربین های آنالوگ در نحوه ارسال اطلاعات و داده های آن ها است. در دوربین مدار بسته های آنالوگ طبق گفته های بالا داده ها به صورت سیگنال های آنالوگ به دستگاه دی وی آر ارسال و نگهداری می شود اما در دوربین مدار بسته های دیجیتال به صورت پروتکل های شبکه است. 

دوربین های مدار بسته تحت شبکه

دوربین های مدار بسته تحت شبکه در حالت کلی دوربین هایی کاربردی با زیرساخت شبکه و پروتکل های شبکه ای هستند که انتقال اطلاعات در این تجهیزات از طریق کابل ها است. در واقع اطلاع دریافتی در این دوربین مدار بسته ها از طریق پروتکل شبکه ای بوده و پردازش تصویر را در خود دوربین به دلیل داشتن صفحه نمایش انجام می دهد. 

دوربین های امنیتی سطح شهر

دوربین های امنیتی در سطح شهر از دسته دوربین های AHD   هستند که این دوربین ها به دلیل کیفیت بالا تصویر و قابلیت دید در شب بیشتر در سطح شهر مورد استفاده قرار می گیرند. از این نوع دوربین ها می توان در منازل مسکونی، اداره های نسبتا کوچک و شرکت های تخصصی استفاده کرد. 

دوربین-مداربسته-و-سیستم-های-امنیتی

در استفاده از هر گونه و برند از دوربین مدار بسته ها، قاون مدنی وجود نداشته و در برخی از موارد نمی تواند موثر و کاربردی باشد. برای مثال در مواقع دزدی که چهره مجرم کاملا پوشیده و غیر قابل تشخیص باشد، این تصاویر دریافتی کاربردی نبوده و در تشخیص مجرم کمک کننده نخواهد بود اما در موارد بیان شده در زیر بسیار کاربردی است:

 1. جمع آوری اطلاعات
 2. مدیریت کلی محیط
 3. افزایش ترس مجرمین از ضبط و تشخیص در حین وقوع جرم
 4. کمک به تحقیقات پلیسی و صحنه های جرم

دوربین های امنیتی پلیس

استفاده از یو پی اس در دوربین های مدار بسته یا هر وسیله برقی دیگر به دلیل نوسانات و قطعی برق بیش از حد بسیار مهم است چرا که این دستگاه منبع تغذیه بدون وقفه با ذخیره برق، در حین عدم وجود برق شهری امکان ادامه کار را دارد. این منبع برق پشتیبان برای تامین برق اضطراری بوده و در صورت عدم استفاده، باعث از بین رفتن رویداد های روزانه با قطعی برق می شود. 

دوربین های وزارت اطلاعات

امروزه در دوربین های مدار بسته و وسیله های برقی ذخیره اطلاعات استفاده از یو پی اس ها به دلیل کارکرد صحیح و عدم پاک شدن اطلاعات دستگاه ها بسیار توصیه می شود که از انواع پو پی اس های کاربردی در این دوربین های مدار بسته می توان به موارد ذکر شده در زیر اشاره کرد:

یو پی اس دوربین مدار بسته آفلاین

یو پی اس آفلاین از مناسب ترین دستگاه های منبع برق برای دوربین های مدار بسته در حین نوسانات و عدم وجود برق شهری هستند که در توان های پایین ساخته شده اند. این یو پی اس ها در بخش های اداری، سیستم های هوشمند BMS، رایانه های شخصی و دستگاه های حضور و غیاب نیز هستند.

دوربین-های-وزارت-اطلاعات

یو پی اس دوربین مدار بسته آنلاین

در این نوع از یو پی اس آنلاین، برق از طریق مدار یکسو و اینورتر کننده تامین شده و به طور مستقیم برق را به مدار انتقال می دهد. در این منبع تغذیه آنلاین مدار های یکسو کننده بر خلاف یو پی اس های آفلاین همیشه در حال کار بوده و بسیار کاربردی برای نوسانات لحظه ای در دستگاه ها و وسیله های برقی با ولتاژ زیاد است.

یو پی اس دوربین مدار بسته لاین اینتراکتیو

این یو پی اس ها نیز همانند یو پی اس های آفلاین از ترانسفورماتور های ولتاژ برخوردار بوده و ولتاژ را کم و زیاد می کند. این یو پی اس ها به گونه ای طراحی شده اند که دامنه وسیعی از ولتاژ های ورودی را پوشش داده و از خرابی و اتصال در تجهیزات جلوگیری می کند.

در دوربین مدار بسته های امنیتی و حفاظتی پلیس، نیز از یو پی اس های آفلاین استفاده می شود که در صورت عدم وجود برق شهری نیز بتواند اطلاعات تصویری از محیط و جرایم اتفاقی را ضبط کند. در حالت کلی امروزه استفاده از تصاویر دوربین های مدار بسته در سطح شهر غیر قابل استفاده برای عموم بوده و به روند پیگیری پلیس و سازمان های امنیتی تبدیل شده است. 

بهترین دوربین مدار بسته خانگی

دوربین مدار بسته های نصبی در خانه ها از ساده ترین نوع دوربین های مدار بسته بوده و نیاز به کیفیت و وضوح بالا در تصویر را ندارند. از بهترین برند های کاربردی با رضایت مشتری بالا در دوربین مداربسته های خانگی می توان به موارد قابل توجه زیر اشاره کرد:

 • دوربین مدار بسته خانگی Ring stick up cam battery
 • دوربین مدار بسته خانگی    Arlo pro 4 
 • دوربین مدار بسته خانگی Wyze cam 2020
 • دوربین مدار بسته خانگی  logi Logitech 
 • دوربین مدار بسته خانگی Arlo video doorbell 

قیمت-دوربین-مدار-بسته-کامل

قیمت دوربین مدار بسته کامل

دوربین های مداربسته در پک های کامل در فروشگاه ها و بازار عرضه می شوند که با رنج قیمت 2 تا 10 میلیون تومان یا بیشتر به فروش می رسند. قیمت پک های آماده مناسب تر از خرید تک ک تجهیزات بوده و به صرفه تر است.

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع استابلایزر ، باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

نتیجه‌گیری

در حوزه امنیت که یک ثانیه هم ارزشی چون 1 ساعت را دارد، یو پی اس ها با تامین برق بدون قطعی تضمین می کند که دوربین های متصل به آن به صورت پیوسته به فعالیت خود ادامه می دهند، و از ازبین رفتن داده ها و فیلم های ضبط شده جلوگیری می کنند.

علاوه بر همه این ها عمر مفید دستگاه های شما را بالا می برد و شما از این اطمینان حاصل می کند که تا مدت های طولانی بدون در نظر گرفتن اختلالات و نوسانات موجود در برق تا مدت طولانی می توانید از دستگاه ها استفاده کنید.

[cat_ehm]