باتری یو پی اس نورس استار

نمایش 3 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


باتری یو پی اس یک نوع از باتری های ساخته شده با توجه به نیاز تجهیزاتی بود که نسبت به قطع و وصل مجدد سیستم برق بسیار حساس است. علاوه بر این، این باتری ها برق یک منبع تغذیه اضطراری را در صورت قطع برق اصلی برق آن را تامین می کنند. دستگاه های یو پی اس در بسیاری از مکان های مانند بیمارستان ها، آسانسور، پاساژ ها و مجتمع های تجاری و … کاربرد دارد که نیاز به یک باتری دارد. باتری های یو پی اس جزء تجهیزات مصرفی محسوب می شود و بعد از مدت ها نیاز به تعویض و شارژ مجدد خواهند داشت.

باتری یو پی اس چیست؟

باتری یو پی اس چیست؟

باتری یو پی اس یک منبع تغذیه برای تهیه برق لازم برای یو پی اس است این باتری ها در زمانی که برق اصلی قطع می شود برق مورد نیاز را تامین می کند و در آن زمان فرکانس ثابتی را تحویل دستگاه های برقی می دهد و از خرابی دستگاه های برقی در هنگام قطعی برق و نوسانات ولتاژ جلوگیری می کنند.

انواع باتری های یو پی اس

باتری های یو پی اس به انواع مختلفی تقسیم شده اند که در این قسمت به معرفی هر یک ار آن ها خواهیم پرداخت.

بهترین باتری های یو پی اس از جنس سرب اسید ها هستند دارای درپوش هستند و نیازی به نگهداری و مراقبت ندارند و بهترین نوع باتری ها، باتری های خشک هستند طول عمر بسیار بالایی دارند.

باتری یو پی اس نورس استار

باتری یو پی اس نورس استار

شرکت نورس استار یکی از تولید کننده باتری یو پی اس، استابلایزر ، ups و تجهیزات الکتریکی است که کیفیت محصولات این برند باعث شده است که محصولات این شرکت به فروش جهانی برسند و به صادرات محصولات خود به کشور ها دیگر بپردازد. همچنین محصولات این شرکت باتری سازی نورس استار دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است که به مشتریان خود این اطمینان خاطر را می بخشد که می توانند با اعتماد کامل محصولات این شرکت را خریداری کنند.

کلام آخر

چناچه شما قصد خرید باتری ups و یوپی اس نورس استار را داشتید می توانید با مشاوران ما در شرکت تسلا تماس گرفته و در این زمینه مشاوران رایگان دریافت کنید.

[cat_ehm]