یو پی اس برای پالایشگاه های نفتی و نیروگاهها و پتروشیمی +دستگاه های مورد تائید وزارت نفت|تسلا

پالایشگاه های نفتی و نیروگاهها

در حال نمایش 1–24 از 69 نتیجه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


یو پی اس های نیروگاهی و پالایشگاهی

پالایشگاه نفت و گاز هر جامعه یکی از نقاط حساس هر کشور می باشد و هر گونه وقفه و مشکل در تولید باعث ایجاد خسارات زیادی می شود.

پالایشگاه های نفتی و نیروگاهها

با علم بر این موضوع یو پی اس یکی از مهمترین ابزار ها در این مکان ها تبدیل شده است. استفاده از یو پی اس های با توان بالا  در پالایشگاه ها مرسوم می باشد.

حال در این مقاله سعی در معرفی کاربرد یو پی اس در پالایشگاه نفتی شده است.

کاربرد یو پی اس در پالایشگاه نفتی

این مراکز نیاز به برق ورودی یکنواخت و بدون وقفه می باشد؛ این مراکز انقدر به برق متکی می باشند که حتی قطع و وصل برق برای مدت بسیار کوتاه هم باعث ایجاد خسارات زیادی می شود.

حال یو پی اس وظیفه پشتیبانی از این تجهیزات متکی به برق و کنترل این جریان برق برای جلوگیری از این دست اتفاقات را عهده دار می باشد.

در این اماکن از یو پی اس های آنلاین استفاده می شود، در پالایشگاه ها علاوه بر تجهیزات تولید، سیستم دوربین مدار بسته و سیستم های کوچک دیگر نیز نیاز به یو پی اس دارند.

از دیگر سیستم هایی که نیاز به یو پی اس دارند می توان به سیستم اطفا حریق اشاره کرد و دلیل ان وجود سنسور های حساس در ان می باشد که نباید حتی لحظه ای با قطعی برق از کار بیفتند.

یو پی اس سیستمی است که میان برق ورودی و تجهیزات قرار میگیرند و نوسانات و نویز های ولتاژ را کنترل کرده و به مدار می فرستد.

پالایشگاه های نفتی و نیروگاهها

در یو پی اس های انلاین استفاده شده در پالایشگاه ها در هنگام قطع احتمالی برق، یو پی اس با سرعت در حد میلی ثانیه برق باتری خود را وارد مدار می کند.

لازم به ذکر است که باتری این یو پی اس ها نیز باید از لحاظ ایمنی در برابر اتش ایمن باشد یعنی اینکه پلاستیک باتری های یو پی اس ها باید از جنس ضد حریق باشد.

و در اخر یو پی اس های پالایشگاه که همگی باید یو پی اس های توان بالا باشند جز مهمترین ابزار های یک پالایشگاه می باشد.

یو پی اس های صنعتی برای پالایشگاه ها و نیروگاه ها باید مورد تایید باشند و با کیفیت بالا خریداری شوند چون این صنایع بسیار مهم و حساس هستند .

و از ان مهم تر باید نیرو و تامین انرژی بی وقفه شوند که این نیز موضوع مهمی می باشد ، شرکت تسلا یکی از بزرگ ترین شرکت ها از نظر فروش یو پی اس صنعتی می باشد که بهترین یو پی اس ها را برای صنایع نفتی و پترو شیمی فراهم می کند .

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع استابلایزر ، باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

پالایشگاه های نفتی و نیروگاهها

[cat_ehm]