یو پی اس پرسو | نمایندگی رسمی شرکت پرسو الکترونیک + لیست قیمت / Tesla

یو پی اس پرسو

نمایش 18 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


یو پی اس همان تامین کننده برق بدون قطع وصلی است که به صورت دستگاه تامین برق اضطراری برای تامین مراکز مهم به خصوص بیمارستان ها استفاده می شود. برای استفاده از یو پی اس بایستی تجهیزات مورد نیاز توسط کابلی به یو پی اس  وصل شوند تا برق مورد نیاز را تامین کند.

در دنیای امروزی پر از فناوری‌ های پیشرفته، یو پی اس (UPS) نقش بسیار مهمی در حفظ امنیت و عملکرد صحیح سیستم‌ های الکترونیکی و کامپیوتری ایفا می‌ کند.

شرکت پرسو یکی از شرکت‌ های برتر در زمینه تولید  UPS است و ارائه‌ دهنده راهکار های حرفه‌ ای برای مشتریان خود می‌ باشد. در این بخش با مزایا و امکانات یو پی اس های شرکت پرسو آشنا خواهیم شد.

یو پی اس شرکت پرسو

از آنجایی که این روز ها یو پی اس در بازار از پر فروش ترین اجناس برای تامین برق تجهیزات در مواقع اضطراری به کار می روند در بین شرکت ها رقابت تنگاتنگی برای ارائه بهترین یو پی اس وجود دارد.

یو پی اس پرسو

شرکت صنعتی پرسو با سابقه نزدیک به سی سال در تولید یو پی اس و پر کاربرد ترین تجهیزات الکترونیکی است.

این شرکت با توانایی تولید یو پی اس های مختلف با کاربردهای خانگی، بیمارستانی، شرکتی، صنعتی، کارخانه ای، اداری توانسته است علاوه بر تامین نیاز های داخل کشور تامین یو پی اس کشور های همسایه را نیز بر عهده گرفته است و دارای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در سراسر دنیا هست.

یو پی اس  «PEC-NGD1103B48VDC»شرکت پرسو

شرکت پرسو با تولید انواع مختلف یو پی اس با ولتاژ های متفاوت توانسته است برق مورد نیاز انواع دستگاه ها ، بانک ها، ادارات، بیمارستان ها و… را تامین کند. از جمله یو پی اس های مورد استفاده در همه جا که  تولیدی شرکت پرسو است می توان به مورد  زیر اشاره کرد:

 • یو‌پی‌اس مدل «PEC-NGD1103B48VDC»

یو پی اس مدل  «PEC-NGD1103B48VDC» یکی از یو پی اس ها مناسب برای تامین برق مکان های مختلف از جمله بیمارستان ها، کارخانه ها، بانک ها، ادارات، دستگاه های صنعتی و… است که علاوه بر تامین انرژی از دستگاه های متصله به این یو پی اس محافظت نیز می کند.

از این رو یو پی اس شرکت پرسو از جمله بهترین و کارآمد ترین یو پی اس مورد استفاده در صنعت به شمار می رود. این یو پی اس می تواند بسته به برق مورد نیاز تجهیزات صنعتی حداقل 55 دقیقه برق مورد نیاز دستگاه ها را تامین کند.

مزایای یو پی اس مدل  «PEC-NGD1103B48VDC»شرکت پرسو

از مزایای یو پی اس مدل  «PEC-NGD1103B48VDC»  شرکت پرسو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حفاظت از تجهیزات صنعتی علاوه بر تامین برق
 • تامین برق حداقل 55 دقیقه تجهیزات بسته به توان مصرفی آن ها
 • داشتن چهار باتری با آمپر 9
 • قابلیت روشن شدن بدون نیاز به برق شهری
 • بدون نیاز به جریان ذخیره شده و… از جمله مزایای یو پی اس مدل «PEC-NGD1103B48VDC» شرکت پرسو هستند.

مزایا و امکانات یو پی اس پرسو

یکی از قدرتمند ترین یو پی اس های موجود در بازار، یو پی اس های پرسو هستند، پرسو با ارائه قدرت الکتریکی پایدار به دستگاه‌ ها و تجهیزات الکترونیکی، مزایای بسیاری را به کاربران خود ارائه می‌ دهند. مهم‌ ترین مزایا و امکانات UPS پرسو عبارتند از:

1. حفاظت در برابر قطعی برق

یو پی اس پرسو به عنوان یک منبع تغذیه اضطراری، از قطعی برق و نوسانات ولتاژی محافظت می‌ کنند. با قرار دادن تجهیزات الکترونیکی حساس خود بر روی یو پی اس ها، شما مطمئن هستید که در صورت قطعی برق، تجهیزات شما از خرابی و آسیب دیدگی در امان می مانند.

2. زمان کافی برای ذخیره سازی اطلاعات

محصولات این برند یو پی اس به شما زمان کافی می‌ دهد تا قبل از قطعی برق، اطلاعات مهم خود را ذخیره کنید و سیستم را به صورت صحیح خاموش کنید. این امر در جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها و ایجاد مشکلات در سیستم بسیار مؤثر است.

3. استفاده آسان و نصب سریع

محصولات پرسو دارای طراحی کاربر پسندی هستند و نصب آن‌ ها بسیار ساده است. شما بدون نیاز به دانش فنی عمیق می‌ توانید این سیستم‌ ها را به سرعت نصب کنید و از آن‌ ها استفاده کنید.

4. صرفه‌ جویی در مصرف انرژی

یکی از ویژگی‌ های مهم یو پی اس پرسو صرفه‌ جویی در مصرف انرژی است. این یو پی اس ها با استفاده از تکنولوژی‌ های پیشرفته، هدر رفت انرژی را به حداقل می‌ رسانند و در نتیجه انرژی بیشتری را به صورت مستقیم برای تجهیزات شما فراهم می‌ کنند.

انواع UPS های پرسو

شرکت پرسو انواع مختلفی از یو پی اس ها را برای مشتریان خود تولید می‌ کند. در زیر به برخی از معروف تربن محصولاتشان اشاره خواهیم کرد:

1.  UPS های برق شهری

این نوع یو پی اس ها برای تامین برق مورد نیاز در صورت قطعی برق شهری طراحی شده‌اند. آن‌ ها به صورت مستقیم به برق شهری وصل می‌ شوند و در صورت قطعی برق، انرژی لازمه را از منبع خود تأمین می‌ کنند.

یو پی اس پرسو

2. یو پی اس های آفلاین

یو پی اس های آفلاین در حالت عادی برق را مستقیماً به تجهیزات الکترونیکی متصل وصل می کنند. در صورت قطعی برق، آن‌ ها به صورت سریع و آنی، منبع تغذیه  را به باتری خود تغییر می‌ دهند.

3. یو پی اس های آنلاین

یکی دیگر از مدل های یو پی اس، یو پی اس های آنلاین هستند. در طی تمام زمان‌ ها برق را از طریق منبع تغذیه اضطراری خود تأمین می‌ کنند. در این دستگاه ها، برق از طریق یک مبدل DC به AC تولید می‌ شود و به صورت پیوسته و پایدار به تجهیزات الکترونیکی می‌ رسد.

فناوری‌های بکارگیری شده در یو پی اس های پرسو

شرکت پرسو از فناوری‌ های پیشرفته در تولید یو پی اس خود استفاده می‌ کند. برخی از فناوری‌ های بکارگیری شده در این یو پی اس ها عبارتند از:

1. تکنولوژی Double Conversion

این تکنولوژی در یو پی اس های آنلاین استفاده می‌ شود. با استفاده از مبدل‌ های DC به AC و بر عکس، برق ورودی را به برق مستقیم تبدیل کرده و سپس با استفاده از مبدل‌ های AC به DC و برعکس، برق AC پایدار را تأمین می‌ کند.

2. تکنولوژی Line-Interactive

این تکنولوژی در UPS آفلاین استفاده می‌ شود. در این تکنولوژی، برق ورودی به طور مستقیم به تجهیزات الکترونیکی متصل می‌شود و در صورت قطعی برق، UPS به طور خودکار و سریع وارد عمل می‌شود.

3. تکنولوژی Green Mode

تکنولوژی Green Mode به UPS اجازه می‌ دهد در شرایطی که بار الکتریکی کم است، به یک حالت صرفه‌ جویی در مصرف انرژی تغییر کند. این تکنولوژی باعث کاهش هزینه‌ های انرژی مصرفی می‌ شود.

عملکرد و کاربرد های یو پی اس پرسو

UPS پرسو در بسیاری از صنایع و کاربرد ها مورد استفاده قرار می‌ گیرند. عملکرد و کاربرد های این یو پی اس ها عبارتند از:

1. حفظ امنیت داده‌ها

در صنایع IT و مراکز داده، UPS پرسو به منظور حفظ امنیت و ادامه فعالیت داده‌ ها استفاده می‌ شوند. در صورت قطعی برق، این دستگاه ها از، از دست رفتن داده‌ ها جلوگیری می‌ کنند و فرصتی را به کاربران می‌ دهند تا اطلاعات خود را به صورت صحیح ذخیره کنند.

2. حفاظت از تجهیزات پزشکی

در بخش بهداشت و درمان، تجهیزات پزشکی حساس و با ارزشی استفاده می‌ شوند. این یو پی اس ها با ارائه قدرت الکتریکی پایدار، از خرابی و آسیب دیدگی این تجهیزات جلوگیری می‌ کنند و امنیت بیماران را تضمین می‌کنند.

3. حفظ ادامه فعالیت کسب‌ و کار

در کسب‌ و کار هایی که به برق پایدار و مداوم نیاز دارند، UPS پرسو از از دست رفتن قدرت الکتریکی جلوگیری می‌ کنند. این یو پی اس ها به صورت آنی و بدون اختلال در زمان قطعی برق ، انرژی مورد نیاز را تامین می کند.

یو پی اس پرسو

موارد استفاده از یو پی اس در صنعت

یو پی اس های پرسو در صنایع مختلفی به عنوان یک منبع تغذیه اضطراری استفاده می‌ شوند. برخی از موارد استفاده از این منبع تغذیه ها عبارتند از:

1. صنعت IT و داده‌ها

در صنعت IT و مراکز داده، یو پی اس های پرسو از اهمیت بسیاری برخوردارند و با حفظ قدرت الکتریکی پایدار، از از دست رفتن داده‌ ها و ایجاد خسارت در سرور ها و تجهیزات شبکه جلوگیری می‌ کنند.

2. بیمارستان‌ ها و مراکز درمانی

در بیمارستان‌ ها و مراکز درمانی، این یو پی اس ها برای حفظ قدرت الکتریکی و ادامه فعالیت تجهیزات پزشکی استفاده می‌ شوند و همچنین به عنوان یک حفاظت اصلی برای سلامت و امنیت بیماران و تجهیزات پزشکی عمل می‌ کنند.

3. صنعت بانکداری و مالی

در صنعت بانکداری و مالی،  UPS پرسو جهت حفظ اطلاعات حساس و مدیریت تراکنش‌ های مالی استفاده می‌ شوند. این دستگاه ها به ادامه فعالیت بانک ها و صرافی‌ ها در صورت قطعی برق کمک می‌ کنند و از از دست رفتن اطلاعات و سرقت ممکن آن‌ ها جلوگیری می‌ کنند.

لیست-قیمت-یو-پی-اس-پرسو

لیست قیمت یو پی اس پرسو

ups ها با توجه به سه دسته یو پی اس آنلاین، یو پی اس آفلاین و یو پی اس لاین اینتر اکتیو تقسیم بنده شده و قیمت گذاری می شوند. این منبع ها به عنوان یک منبع تغذیه برق اضطراری، در مواقع قطعی برق شهری و نوسانات ولتاژی برای محافظت از دستگاه ها هستند که در انواع برند های ایرانی و خارجی طراحی و تولید می شوند.

یو پی اس ها در انواع مختلف با ظرفیت باتری مشخص نسبت به کاربرد دستگاه تعیین، و با بودجه مشخص تهیه می شوند که البته امروزه به دلیل نوسانات بازار، قیمت ها باید به صورت به روز و آنلاین مشاهده شوند

لیست قیمت منبع تغذیه ups پُرسو porsoo

نوع منبع تغذیه ups پرسونام ups قیمت منبع تغذیه
یو پی اس لاین اینتراکتیو تک فاز پرس 1000 porsoo MPC   MPC GHEnergy single phase line interactive upsشروع قیمت از 9.255.000 تومان
یو پی اس استوک همراه دو سلول باتری 7.5 آمپرporsoo 1250 vaشروع قیمت از 5.000.000 نومان
یو پی اس لاین اینتراکتیو تک فاز پرسو MPC GH 2000 Porsoo MPC 20002000 Energy single phase line interactive upsشروع قیمت از 12.989.000 تومان
یو پی اس لاین اینتراکتیو تک فاز پرسو MPC GSL 5000 Porsoo MPC GSL5000 Energy single phase line interactive upsشروع قیمت از 19.505.000 تومان
یو پی اس پرسو   PEC-RMD1101با ظرفیت 1KVA با باتری خارجی Porsoo PEC –RDM 1011 External Battery ups 1KVA????شروع قیمت از 11.489.000 تومان

تنظیمات-یو-پی-اس-پرسو

تنظیمات یو پی اس پرسو

 دفترچه راهنمای یو پی اس داخل بسته بندی، حاوی موارد و نکات مهمی از چگونگی استفاده این قطعه از یو پی اس در تجهیزات مختلف است که احتمال دچار آسیب و اختلال در کارکرد را کاهش می دهد. همچنین سرویس کار های ماهر نمایندگی پرسو، از نحوه تنظیمات این منابع برق موجود در دفترچه، آگاه بوده و می توانند مانع از بروز مشکلات در سیستم شوند.

از نکات قابل توجه در راه اندازی و بهره برداری از یو پی اس ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • 1.قبل از خاموش کردن یو پی اس از قطع و خاموش بودن دستگاه و تجهیزات متصل به آن مطمئن شوید تا عمر مفید منبع برق و دستگاه را حفظ کنید
 • 2.برای جا به جایی یو پی اس به هر دلیلی، ابتدا باید آن را خاموش کرده و کابل های مربوط به برق و باطری و همچنین رابط های پورت RS232 را از UPS جدا کنید. بعد به حمل و نقل آن اقدام کرده و جهت راه اندازی مجدد دستگاه، از کاتالوگ پرسو استفاده کنید.
 • 3.اگر به مدت طولانی قصد استفاده از یو پی اس را ندارید، از خاموش کردن دستگاه خودداری کنید چرا که ممکن است باتری های دستگاه در اثر عدم شارژ معیوب شوند. اما اگر به طور کلی قصد استفاده از آن را ندارید، به جدا کردن باتری های آن برای جلوگیری از خرابی با مشورت از یک تکنسین ماهر اقدام کنید.
 • 4.اگر باتری UPS شما از وع باتری های سرب اسیدی است باید به صورت ماهانه و زمان بندی شده سطح آب اسید های آن را چک کنید.
 • 5.برای برق شبکه محل نصب به مدت طولانی می توانید به صورت دستی و از طریق فیوز های ورودی دستگاه یو ی اس اقدام کنید.
 • 6.حتما باید هر دو ماه یک بار به صورت زمانبندی شده اتصالات و رابط های بین باتری را از نظر ایجاد سولفاته چک و در حین رو به رویی حتما با تکنسین جهت سرویس تماس بگیرید.
 • 7.هر گونه احساس گرما یا دود در این یو پی اس ها اگر احساس کردید، حتما با تکنسین ماهر در ارتباط بگذارید.

کاتالوگ-یو-پی-اس-پرسو

یو پی اس پرسو ها یا همان منبع تغذیه بدون وقفه، وسیله ای در کنار یک مصرف کننده برقی برای مواقع ضروری در حین قطعی و نوسانات برقی است که توسط شرکت پرسو الکترونیک طرحی به فروش می رسد. این پرسو UPS  ها با دفترچه راهنما و کاتالوگ های تصویری ارائه شده توسط شرکت ها به راحتی قابل نصب و راه اندازی هستند.

اما به شرطی که تمام نکات و موارد، خوانده شده و طبق توصیه ها به عمل گرفته شود. از نمونه دستگاه ها با کاربرد و دسته بندی های مشخص شده به صورت کاتالوگ در اختیار شما قرار می هیم:

نام محصولدسته بندیکاربردنوانویژگی های اصلی
AVR 3000-5000V.Aاستابلایزردستگاه های الکترونیکی، خانگی، اداری/ سیستم های کامپیوتری/ تجهیزات آزمایشگاهی اندازه گیری3 – 5  KVAدارای سیستم هوشمند میکروپروسسوری جهت کنترل کامل دستگاه- اصلاح ولتاژ بسیار بالا در مدلهای تک فاز و سه فاز
MPC EPOWER 10-800 KAV 3/3یو پی اس آنلایندیتاسنتر/ تجهیزات آسیب پذیر/ تجهیزات صنعتی و مخابراتی10 -00 8  KAV 3/3دارای ترانس ایزوله در خروجی- دامنه ولتاژ سریع ورودی- قابلیت پارالل- مدیریت هوشمند باتری- کنترل جامعه توسط میکروپروسسور DSP
MPC GP 1- 20 KVAیو پی اس آنلایندیتاسنتر/  تجهیزات پزشکی/ تجهیزات آسیب پذیر/  تجهیزات صنعتی و مخابراتیKAV 1 – 20دارای پورت ارتباطی RS232- قابلیت راه اندازی با باتری (Cold start)

 یو پی اس 2 کاوا پرسو

شرکت پرسو الکترونیک در امر تولید و تامین محصولات برقی به روز با استاندارد ها و تکنولوژی ها با بیش از 30 سال تجربه و تخصص است. این شرکت معتبر بر اساس نیاز دستگاه ها به ups محصولات متنوع و با کیفیت همراه با پشتیبانی فنی ارائه می دهد که از جمله این دستگاه ها می توان به یو پی اس 2 و 3 کاوا پرسو اشاره کرد.

این یو پی اس های 2 و 3 کاوا از دسته یو پی اس های آنلاین بوده و (  3- 2  KVA )  توان دارند. ولتاژ باتری این سیستم ها بین 48 – 192 ولت بوده و به صورت سه به تک فاز با ابعاد 720* 580* 230 میلی متر و با وزن 50 کیلوگرم طراحی و تولید می شوند.  

همچنین محدوده دمای کاری این یو پی اس ها های 2 و 3 کاوا پرسو بین 40—0 درحه سانتیگراد بوده و شکل موجی آن ها به صورت سینوسی کامل است. ازذ مشخصات فنی این محصول هم می توان به تکنولوژی دستگاه آنلاین Online double conversion    با اصطلاح ضریب قدرت در ورودی اشاره کرد.

کلام آخر

ما در تلاش هستیم نیازهای خریداران تجهیزات الکتریکی و برقی از جمله انواع باتری یو پی اس، باتری خودرو و استابلایزر را با حمایت از تامین کننده صنعتی برطرف کنیم.  امیدواریم این مطالب از سایت تسلا برای شما عزیزان مفید واقع گردد.

[cat_ehm]