استابلایزر ژاپنی - خرید انواع استابلایزر با برند های معتبر با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

استابلایزر ژاپنی

نمایش 1 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


 

استابلایرز ژاپنی 1

استابلایزر یا همان تثبیت کننده ولتاژ وسیله ای است که در مسیر جریان برق قرارمی گیرد و از بروز نوسانات برق جلوگیری می کند و از تمام لوازم صنعتی و برقی محافظت می کند. این دستگاه ولتاژ ورودی را با سیستم ریز پردازنده اندازه گیری می کند، افت ولتاژ یا افزایش ولتاژ را تشخیص داده و آن را تصحیح می کند و به این ترتیب ما یک ولتاژ ثابت در خروجی 220 ولت یا 380 ولت با دقت 1٪ و به صورت خطی و پیوسته داریم همچنین لازم به ذکر است که این دستگاه استفاده ی گسترده ای در مصارف صنعتی و خانگی دارد.

 

اصلی ترین دلیل خرابی لوازم برقی، نوسانات برق، کم یا زیاد شدن ولتاژ، نویز ها و قطع و وصل نا گهانی برق شهری است که این عوامل به قسمت های حساس و گران قیمت دستگاه ها تاثیر می گذارد و باعث هزینه های زیادی می شود که دستگاهی به نام استابلایزر این مشکل را حل کرده است که با خرید یک دستگاه استابلایزر با کیفیت و ژاپنی می توانید جلوی خسارت ناشی از نوسانات برق را بگیرید.

استابلایزر های ژاپنی

استابلایزر های ژاپنی

ژاپن سومین اقتصاد بزرگ جهان در سال 2010 (پس از آمریکا و چین) و دومین اقتصاد بزرگ در آسیا بود. این کشور دارای منابع طبیعی بسیار محدودی است و بیشتر جزایر و خاکهای آن کوهستانی و آتشفشانی هستند اما با همکاری دولت در صنعت و سرمایه گذاری گسترده در فناوری های پیشرفته، ژاپن یکی از پیشگامان مهم صنعت و فناوری در جهان محسوب می شود این کشور در ساخت استابلایزر نیز یکی از کشور های پیشگام در این حوزه است.

یکی از برند های تولید کننده استابلایزر در ژاپن شرکت شیماتسو است که یکی از بهترین کنترل کننده های ولتاژ برق در جهان است که به کشور های زیادی صادر می شود که نام ایران نیز در لیست صادرات کشور های شرکت شیماتسو قرار گرفته است. استابلایزر های شیماتسو دارای بهترین کیفیت و قادر هستند تا نوسانات را به نحوی بسیار عالی بر طرف کنند و ولتاژی بسیار عالی ( 220 ولت مطابق با برق ایران ) به دستگاه ها انتقال دهند.

همچنین لازم به ذکر است که استابلایزر های این شرکت برای اولین بار در جهان موفق به اخذ گواهینامه A++ از موسسه استاندارد جهانی شده است که نشان دهنده کم مصرف بودن انرژی این دستگاه ها است.

کلام آخر

اگر شما قصد خرید استابلایز ژاپنی دارید می توانید از مشاوران ما در شرکت تسلا مشاوره رایگان دریافت کنید همچنین لازم به ذکر است برای اطمینان از خاطر مشتریان استابلایزر های ژاپنی با یکسال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش ارائه می شود

 

 

[cat_ehm]