خرید یو پی اس شرکت یو پی اس تانچماتیک - خرید یو پی اس Tuncmatik - تسلا

یو پی اس تانچماتیک (Tuncmatik)

نمایش 17 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


شرکت سازنده یو پی اس تانچماتیک که در سال 1969 در کشور ترکیه تاسیس شد یکی از بهترین شرکت های تولید کننده یو پی اس در کشور ترکیه محسوب می شود که به تولید و تامین لوازم الکتریکی و الکترونیکی مورد نیاز داخل کشور ترکیه می پردازد همچنین در برخی مواقع برخی از محصولات با کیفیت خود را به کشور های دیگر مانند ایران صادر می کند.

از اولین محصولات این شرکت می توان بع فلش های سیگنالدهی خودرو اشاره کرد که اولین تولید داخلی ترکیه نیز محسوب می شود. این شرکت بعد از یک سال یعنی در سال 1970 شروع به تولید اولین محصول خود یعنی رگولاتور ولتاژ تلویزیون پرداخت که با این قطعه به محبوبیت خوبی بین ترکیه ای ها رسید و این ابتکار عمل باعث شده در همان سال کارخانه تولید مصالح عمرانی خود را راه بیندازد و تبدیل به یک هولدینگ تولید کننده قطعات مختلف در ترکیه شود. همچنین در ترکیه هیچ شرکتی دینام و ژنراتور تولید نمی کرد و کشور ترکیه با کمبود این دو محصول رو به رو شده بود به همین دلیل به واردات آن از کشور های رو آورده بود اما شرکت تانچمک این گپ را شناسایی و به تولید آن در سال 1981 پرداخت و اولین شرکتی بود که در ترکیه به تولید ژنراتور و دینام پرداخت

صادرات محصولات شرکت تانچمتیک

صادرات محصولات شرکت تانچمتیک

بعد ها این شرکت با افزایش کیفیت محصولات خود و تامین نیاز داخلی کشور ترکیه به صادرات محصولات خود به کشور های همسایه و اروپا پرداخت که باعث شد صدای محصولات این شرکت در بازار جهانی ، بازار شرق میانه و بازار های روسیه شنیده شود.

امروزه این شرکت با طیف گسترده ای از محصولات به ویژه منابع تعذیه بدون وقغه (یو پی اس) تبدیل به یکی از شرکت های پیشگام ترکیه در زمینه الکترونیک قدرت شده است.

جوایز شرکت تانچمتیک

جوایز شرکت تانچمتیک

به دلیل کیفیت و نوآوری در محصولات تانچمتیک این شرکت به یکی از قدرتمند ترین شرکت های تولید کننده در زمینه تولید یو پی اس تبدیل شده است به همین دلیل از جوامع بین الملی جوایز بسیار زیادی را دریافت کرده است که می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • اولین تولیدکننده فلشر اتومبیل در ترکیه
  • اولین تولیدکننده تنظیم کننده ولتاژ تلویزیون سیاه و سفید در ترکیه
  • اولین تولیدکننده تنظیم کننده یخچال در ترکیه
  • گروه تولید الترناتور و ژنراتور
  • اولین تولید کننده موتور الکتریکی DC در ترکیه
  • تولید کننده منابع تغذیه بی‌وقفه
  • تولید کننده اولین موتور محرکه دیجیتال DC در ترکیه

کلام آخر

توان سازان لوتوس البرز (تسلا) به قدرت صنعت اعتقاد دارد و در این راستا به طور منحصر به فرد قادر به کمک کردن آن برای رسیدن به موفقیت است. ما در تلاش هستیم نیازهای خریداران تجهیزات الکتریکی و برقی از جمله انواع یو پی اس و استابلایزر را با حمایت از تامین کننده صنعتی برطرف کنیم. اگر به دنبال خرید بو پی اس های شرکت تانچماتیک هستید می توانید با مشاوران ما در شرکت تسلا تماس گرفتید.

[cat_ehm]