قالب-تسلا-Recovered
ب

نوسانات همیشگی برق شهری جزوی از مشکلاتی است که تمامی لوازم برقی را در بر میگیرد و باعث کاهش طول عمر می‌شود. برای رفع این مشکل اصولا از سیستم هایی مانند یو پی اس و استابلایزر استفاده می‌کنند که اگر تا انتهای این وبلاگ از سایت تخصصی تسلا با ما همراه باشید، در ادامه که از استابلایزر های مناسب آسانسور سخن گفته‌ایم نیز اطلاعات مورد نظر را دریافت می‌کنید.

ترانس و استابلایزر مناسب آسانسور کدام نوع آن است؟

ترانس و استابلایزر مناسب آسانسور کدام نوع آن است؟

 آسانسور که دسته‌ای از وسیله های برقی سنگین است و برق مورد نیاز آن در مقدار بسیار زیادی خلاصه می‌شود، نیازمند استابلایزری با قدرت بسیار بالا است. امروزه آسانسور ها به گونه‌ای طراحی شده است که برای استفاده از کارایی آن به برق های ۳ فاز نیاز است، زیرا که در گذشته برق آسانسور ها به مدت کوتاه با برق های تک فاز به کار بردند و در نتیجه جواب خوبی را از این طراحی نگرفتند، به همین دلیل امروزه طراحی آن را در برق های سه فاز خلاصه کرده‌اند.

در نتیجه بهترین انتخاب ترانس و استابلایزر برای استفاده در آسانسورها به دسته‌ای از استابلایزر های سه فاز محدود می‌شود.

آسانسور ها یکی از وسیله های ضروری در هر آپارتمان و ساختمانی است که برای مصارف همگانی استفاده می‌شود که به همین منوال نیز یکی از ترس های همگانی در استفاده از آن به قطعی برق اتفاقی آسانسور ختم می‌شود.

برای جلوگیری از به وجود آمدن این ترس بایستی حواسمان به کارکرد درست آسانسور باشد که در واقع کارکرد درست آن مساوی با هماهنگی وسیله تثبیت کننده برق آسانسور است.

استابلایزر ها با قابلیت هایی که در خود دارند باعث جلوگیری از نوسانات برقی، تثبیت قدرت برق ورودی و در نهایت افزایش طول عمر آسانسور و در برابر، کاهش استهلاک این وسیله و همچنین بالابر است.

برای انتخاب بهتر استابلایزر برای آسانسور و بالابر، ویژگی های خاصی وجود دارد که از جمله این ویژگی ها اشاره به مواردی که در ادامه خدمت شما عزیزان عرض خواهیم نمود، دارد.

اگر به این وبلاگ علاقه دارید، مقاله های دیگری مرتبط با این موضوع نیز وجود دارد که می‌توانید آن ها را نیز مطالعه کنید.

ویژگی های دربرگیرنده بهترین استابلایزر برای آسانسور و بالابر چیست؟

ویژگی های دربرگیرنده خرید بهترین استابلایزر برای آسانسور و بالابر چیست؟

عموما شنیده شده که به جای استابلایزر هی مناسب برای آسانسور از لفظ محافظ برق استفاده شده که افراد را در انتخاب دستگاه مناسب به اشتباه می‌اندازد و بهتر این است که به جای لفظ محافظ برق از ترانس یا استابلایزر استفاده کنید که ویژگی بهترین استابلایزر برای آسانسور و بالابر ویژگی های به خصوصی را دارا است.

بهترین استابلایزر برای آسانسور در این است که کاربرد جبران کاهش یا افزایش ولتاژ و تنظیم ولتاژ را به خوبی انجام دهد که از کلیه تجهیزات برقی آسانسور حفاظت کند. دارای سیستم حفاظت در برابر افزایش دما یا اضافه بار باشد و همچنین دارای مدار تاخیر بعد از وصل برق شهری است. دستگاه مورد نظر ما دارای فیلتر ورودی برای حذف نویزها و قابلیت تنظیم ولتاژ ورودی و خروجی را دارا است

این استابلایزرها دارای دو حالت کاری اتوماتیک و بای پس هستند و زمانی که آسانسور خراب می شود هشدار صوتی دارند و صفحه نمایش LCD برای تنظیم سیستم دارند، پس در نتیجه بهترین استابلایزر می‌تواند بعلاوه کار تخصصی خود، نمونه ای از کار های دیگر مانند هشدار های خطر را نیز اسکورت می‌کند.

نمونه ای از ویژگی ها موردی بهترین استابلایزر ها از قرار ذیل می‌تواند باشد:

 • جبران افت یا افزایش ولتاژ فاز در محدوده ۱۵۰ تا ۳۰۵ ولت با تنظیمات پیش‌فرض
 • کنترل توالی فاز و تثبیت دامنه ولتاژ هر فاز به طور جداگانه
 • محافظت از کلیه تجهیزات برقی و آسانسور در برابر صاعقه
 • مجهز به سیستم حفاظت در برابر افزایش دمای داخلی دستگاه یا اضافه بار طولانی
 • دارای مدار تاخیر قابل برنامه‌ریزی برای محافظت بیشتر بعد از وصل برق شهر
 • مجهز به فیلتر ورودی برای حذف نویزهای فرکانس بالا
 • قابلیت تنظیم حساسیت دستگاه متناسب با شرایط برق ورودی و بار
 • قابلیت تغییر سطح ولتاژ خروجی
 • امکان تنظیم حداقل ولتاژ مجاز در خروجی
 • دارای صفحه نمایش LCD برای نمایش و تنظیم پارامترهای سیستم
 • دارای دو حالت کاری Automatic و Bypass استابلایزر آسانسور
 • مجهز به هشدار صوتی در شرایط خرابی سنسورهای حرارتی یا بالا رفتن دمای دستگاه در اثر اضافه بار

با توجه به ویژگی های این دستگاه می‌توانیم به نتیجه غایی برسیم که استفاده از آن نیز دارای مزیت های بسیاری است که در ادامه به نمونه ای از موارد آن نیز اشاره کرده‌ایم.

مزایا استفاده از استابلایزر در آسانسور

مزایا استفاده از استابلایزر در آسانسور

با توجه به ویژگی های استابلایزر و ترانس ها می‌دانید که این دستگاه ها می‌تواند از مزایای بسیار زیادی برخوردار باشند که نمونه ای از این مزایا از قرار زیر است:

 • افزایش طول عمر
 • کاهش استهلاک آسانسور و بالابر
 • کاهش مصرف برق
 • افزایش کیفیت عملکرد بهتر آسانسور و بالابر
 • بیمه شدن در برابر نوسانات غیرقابل کنترل برقی
 • جلوگیری از سوختن تجهیزات برقی  آسانسور
 • و…

اگر استابلایزر های خود را از تسلا خریداری نمایید و در صورت بروز مشکلات فنی با نمایندگان ما تماس بگیرید، خدمات بسیار زیادی را از جمله گارانتی و… را بهره‌مند می‌شوید.

کلام آخر…

تسلا با بهترین سوابق و تجربه های درخشان توانسته به تمام کاربران خدمات بسیار ارزشمندی را ارائه دهد که می‌توانید تمامی آن ها را در رزومه ما تماشا کرده و در صورت داشتن علاقه مطالعه کنید.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *