خرید یو پی اس تریب لایت - قیمت یو پی اس های شرکت تریپ لایت (Tripp Lite) - تسلا

یو پی اس تریپ لایت (Tripp Lite)

نمایش 23 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


شرکت یو پی اس سازی تریپ لایت در سال 1922 در شهر شیکاگو تاسیس شد و در سال 2022 جشن صد سالگی خود را با داشتن بیش از 450 کارمند دارد و بیش از 80 نمایندگی در سرتاسر جهان جشن گرفت. این شرکت با داشتن بیش از صد سال سابقه در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی است که با داشت یک تفکر رو به جلو و با تعهدی بسیار قوی به جلب رضایت خریداران محصولات خود می پردازد. در ادامه این مقاله به بررسی بیشتر این شرکت و محصولات آن خواهیم پرداخت

محصولات شرکت تریپ لایت

شرکت تریپ لایت با داشت بیش از صد سال سابقه در زمینه فناوری و سیستم های برقی دارای بیش از 3000 نوع محصول با کیفیت از جمله محصولاتی در زمینه شبکه ی های یو پی اس، کابل های برق و اینترنت، انواع استابلایزر، باتری یو پی اس، نوارهای برق، PDU، رک ها و سیستم های خنک کننده رک، نرم افزار مدیریت انرژی، لوازم جانبی لپ تاپ و راه حل های صوتی/تصویری و …  است. همچنین محصولات این شرکت دارای استاندارد بین الملی iso 9001  یک می باشد.

محصولات شرکت تریپ لایت

با توجه به شعار این شرکت هر جا جریان انرژی و اطلاعات، محصولات و خدمات که مشکلات خریداران را حل می کند و بیشترین انتظارات آن را بر آورده می کند، نامی از شرکت و محصولات تریپ لایت است به طوریکی جایزه های بسیار زیادی در این زمینه از جوامع بین الملی دریافت کرده است که عبارتند از:

  • 2012 Crain’s Chicago بزرگترین شرکت های خصوصی
  • راه حل های تجاری 2013 بهترین فروشنده کانال
  • جایزه بهترین CEPro 2013
  • 2014 Crain’s Chicago بزرگترین شرکت های خصوصی

کلام آخر

توان سازان لوتوس البرز به قدرت صنعت اعتقاد دارد و در این راستا به طور منحصر به فرد قادر به کمک کردن آن برای رسیدن به موفقیت است. ما در تلاش هستیم نیازهای خریداران تجهیزات الکتریکی و برقی از جمله انواع یو پی اس و استابلایزر را با حمایت از تامین کننده صنعتی برطرف کنیم. اگر به دنبال خرید یو پی اس ها شرکت تریت لایت هستید می توانید با مشاوران ما در شرکت تسلا تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

[cat_ehm]