بهترین تولید کنندگان باتری یو پی اس(ups) در ایران

باتری یو پی اس ایرانی

در حال نمایش 1–24 از 73 نتیجه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


یوپی‌اس، منبع تغذیه بدون وقفه ای است که در مواقع اضطراری و قطعی برق وظیفه‌ی تامین برق را دارند این دستگاه نیروی الکتریکی مورد نیاز باتری های خود را از برق شهری تامین می کند. باتری های یوپی‌اس واسطه‌ی بین برق شهری و دستگاه های مصرف کننده است و در هنگام نوسانات ولتاژ و تغییرات ناگهانی جریان مدار از دستگاه های متصل شده به یوپی‌اس محافظت می کند و مانع قطعی برق می شود.

برند های تولید کننده باتری یوپی‌اس

در این مقاله می خواهیم به بررسی برندهای تولید کننده باتری یوپی‌اس در ایران بپردازیم.

شرکت صبا باتری

بزرگترین و قدیمی ترین شرکت باتری سازی در ایران شرکت صبا باتری است که با داشتن 40 سال تجربه در ساخت انواع باتری های خودرو، باتری های یوپی‌اس و انواع باتری های مختلف موفق شده با تامین باتری های با کیفیت رضایت طیف گسترده‌ی مصرف کنندگان را جلب کند.

شرکت صبا باتری از سال های اخیر شروع به تولید باتری های غیر خودرویی مثل باتری های صنعتی و باتری های  یوپی‌اس کرده است و باتوجه به کمبود سازنده باتری یوپی‌اس در ایران شرکت صبا باتری به بزرگترین سازنده باتری در این زمینه تبدیل شده است.

این شرکت به سه گروه صنعتی تقسیم شده است که ستاد مرکزی این شرکت، صبا باتری نام دارد و سه گروه صنعتی این شرکت به شرح زیر است:

  • گروه صنعتی حاج امینی که به باتری صدر معروف است تولید کننده انواع باتری های صنعتی مورد استفاده در یوپی‌اس، نیروگاه ها و انواع سامانه های تامین انرژی تجدیدپذیر است
  • گروه صنعتی شهید درخشان که به تولید انواع باتری های استارتی مخصوص خودرو  می پردازد و شرکت صبا باتری با محصولات این گروه بین عموم مردم معروف شده است.
  • سومین گروه صنعتی این مجموعه،گروه صنعتی شهید عارف است که در زمینه تولید فلزات رنگین شامل سرب، مس و آجرهای نسوز فعالیت دارد.

تمام محصولات صبا باتری دارای گارانتی  تعویض یکساله هستند که تمام این خدمات در سریع ترین زمان در نمایندگی های فروش صبا باتری انجام می گیرد.

شرکت صبا باتری

شرکت صنعت رایان پارس

این شرکت در سال 1382 توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران تاسیس شد و همچنین تیم موسس و اجرایی این شرکت دارای بیست سال تجربه در زمینه‌ی مخابرات و تولید باتری یوپی‌اس می باشد. یکی از مزیت های این شرکت بهره مندی از نیرو های متخصص در تولید باتری و ارائه خدمات است.

باتری های این شرکت در تمام شرایط جوی قابل استفاده هستند این باتری ها با دمای محیط سازگار شده و از نظر شارژ و دشارژ، قابلیت انطباق با آب و هوا و رطوب را دارا هستند.

تفاوت باتری های یوپی‌اس صنعت رایان پارس با سایر باتری ها، استفاده از سرب با درصد خلوص بالاست که در خط تولید برای تمامی باتری ها استفاده می شود. بسیاری از شرکت های تولید کننده باتری از سرب بازیافتی در باتری های خود استفاده می کنند که این امر باعث کاهش عمر مفید باتری ها به پنچ سال می شود اما طول عمر مفید باتری های شرکت صنعت رایان پارس به 10 تا 12 سال می رسد که مزیت بزرگی برای این شرکت محسوب می‌ شود.

شرکت باتری سازی صنعت

جمع بندی

باتری یوپی‌اس مانند باتری های دیگر یک کالای مصرفی هست و نیاز به تعویض خواهند داشت. شرکت های تولید کننده باتری های چینی به سفارش شرکت های خریدار از نام و مارک این شرکت ها در تولید باتری ها استفاده می کنند از این رو شرکت های که نام تولید کننده باتری های یوپی‌اس را بر دوش می کشند وارد کننده باتری از خارج از کشور هستند.در ایران دو شرکت باتری صبا و شرکت صنعت رایان پارس تولید کننده باتری های یوپی‌اس هستند.

در کل باتری های شرکت صنعت طول عمر بیشتری نسبت به باتری های صبا دارند بطوریکه طول عمر باتری ها صبا به یک سال می رسد اما طول عمر باتری های صنعت بیشتر از 10 سال است به همین دلیل باتری های صنعت گران تر از باتری های صبا هستند

همچنین بدلیل محدودیت واردات باتری به ایران در هر زمان که نیاز به خرید باتری یوپی‌اس ایرانی داشتید می توانید از کارشناسان ما در زمینه خرید باتری های داخلی مشاوره رایگان دریافت کنید.

[cat_ehm]