ولتا-مکس
ب

یو پی اس یا منبع تغذیه بدون وقفه، نصب شده در تمامی ادارات ، سازمان ها و ارگان ها و در مکان های حیاتی به کاربران امکان می دهد در صورت قطع شدن جریان برق یا نوسان زیاد یا جزئی در ولتاژ ورودی، به کار خود ادامه بدهند. یکی از مهم ترین ویژگی های یو پی اس تامین برق اضطراری برای کاربران، جلوگیری از اختلالات و نوسانات جریان برق ورودی و حفظ سطح ولتاژ و فرکانس در حالت ثابت میباشد.
سیستم های یو پی اس از صدمه به سیستم های الکترونیکی جلوگیری می کنند و آن را در برابر نوسان جریان ولتاژ و قطع جریان برق محافظت می کنند تا کاربران از آسیب دیدن لوازم و قطعات الکترونیکی نگرانی و استرس نداشته باشند.
در واقع مقصود اصلی دستگاه های یو پی اس تامین برق اضطراری برای لوازمی است که به محافظت در برابر خسارات و در نتیجه تغییرات ولتاژ ها نیازمندند.

مطالب مرتبط:تعمیرات یو پی اس صبا باتری

یو پی اس ها به طور معمول دارای یک باتری در داخل خود هستند که در صورت تامین جریان برق معمولی شارژ خواهد شد. در صورت قطع یا افت یا تغییر ولتاژ و اگر جریان ولتاژ کمتر از یک مقدار مشخصی باشد یو پی اس به طور خودکار جریان منبع تغذیه را از جریان اصلی به باتری داخلی تغییر خواهد داد.

یوپی-اس-ولتا-مکس-چیست

درباره شرکت ولتا مکس

شرکت جهان گستر پارس نیرو با بکارگیری منابع انسانی مجرب و کارآزموده در زمینه تأمین برق مورد اطمینان صنایع کشور، ارائه راه حل‌های جامع و تأمین باتری‌های موردنیاز در این صنعت در حال فعالیت می‌باشد.
این شرکت به پشتوانه ١۶ سال تجربه مدیران و کارشناسان خود در زمینه واردات، مشاوره و تأمین باتری و یوپی‌اس منطبق با شرایط روز و همگام با تکنولوژی جهانی مفتخر به ارائه راه حل‌های جامع در زمینه برق اضطراری و باتری می‌باشد، به طوری که موفق به دریافت نمایندگی انحصاری کمپانی Kung Long Batteries Industrial Co. LTD از کشور تایوان، نمایندگی Hitachi-Hirel Power Electronics P.V.T.LTD’S از کشور ژاپن و نمایندگی فروش Group Manufacturing SRL از کشور ایتالیا می‌باشد.
شرکت جهان گستر پارس نیرو، با تأکید بر اهمیت کیفیت محصول، ارائه‌ی تکنولوژی روز دنیا مطابق با استانداردهای جهانی و رعایت قیمت‌های عادلانه ارائه شده به مشتریان در راستای کسب عنوان مورد اعتمادترین شرکت در این صنعت گام برمی‌دارد و باور دارد که تعامل با شرکت‌های پیشرو جهانی در حوزه فناوری‌های برق و باتری و انتقال این فناوری‌ها یکی از ارکان اساسی توسعه پایدار می‌باشد.

درباره-شرکت-ولتا-مکس

اجزا تشکیل دهنده یو پی اس

  • یکسو کننده شارژ رکتیفایر
  • باتری
  • مبدل DC به AC اینوتر
  • کلید غیر هادی سوئیچ

مطالب مرتبط:تعمیرات یو پی اس گلداستار

مهم ترین دلایل خراب شدن باتری دستگاه یو پی اس

مهم ترین دلایل خراب شدن باتری یو پی اس  باید به موارد زیر اشاره کرد:

  1. کم شدن سطح الکترولیت
  2. شل شدن تسمه دینام
  3. شل شدن بست های نگهدارنده باتری
  4. شکسته شدن جعبه نگهدارنده و محافظ باطری
  5. خوردگی کابل های سر باتری یو پی اس

 

تعمیرات یو پی اس ولتا مکس

بهتر است موقع نصب یو پی اس و با هدف اینکه تعمیر و نگهداری آن راحت تر انجام شود؛ کابینت و یا خود آن را همواره با فاصله ۱۰۰ سانتی متری از کنار دیوار قرار دهید. لازم به ذکر است دمای مکانی که یو پی اس در آنجا نصب میگردد؛ بسیار مهم می باشد و توصیه می گردد بین ۱۰ الی ۴۰ درجه سانتی گراد باشد. در صورتی که دما از ۴۰ درجه فراتر رفت؛ یو پی اس تان به مقدار ۱۰ الی ۱۲ درصد در هر ۵ درجه سانتی گراد، ظرفیت بارش را کم می کند که این موضوع دارای ارتباط یک به یک با دوام دستگاه می باشد و آسیب پذیر میباشد.موقع نصب یو پی اس و با هدف اینکه تعمیر و نگهداری آن راحت تر انجام شود؛ کابینت و یا خود آن را همواره با فاصله ۱۰۰ سانتی متری از کنار دیوار قرار دهید. لازم به ذکر است دمای مکانی که یو پی اس در آنجا نصب میگردد؛ بسیار مهم می باشد و توصیه می گردد بین ۱۰ الی ۴۰ درجه سانتی گراد باشد. در صورتی که دما از ۴۰ درجه فراتر رفت؛ یو پی اس تان به مقدار ۱۰ الی ۱۲ درصد در هر ۵ درجه سانتی گراد، ظرفیت بارش را کم می کند که این موضوع دارای ارتباط مستقیمی با عمر دستگاه می باشد و آسیب پذیر است.

اجزی-یو-پی-اس-ولتا-مکس

مطالب مرتبط:تعمیرات یو پی اس صانیک

شایان به ذکر است دستگاه یو پی اس در صورت خراب شدن  هر کدام از بخش های خود، نیازمند بررسی و تعمیر تخصصی توسط متخصصان می باشد. در این بین مصرف کنندگان  معمولی دارای تخصص لازم برای تعمیر این دستگاه نمی باشند و و احتمال دارد  تا با بی احتیاطی خود سبب صدمه بیشتر به  دستگاه و حتی  خودشان شوند؛ برای همین پیشنهاد میشود دستگاه یوپی اس خود را به افراد متخصص که تجربه کافی را در این حوزه دارند بسپارید.

حرف آخر

امروز در تسلا یو پی اس به بررسی یو پی اس ولتا مکس ، نحوه تعمیر یو پی اس ولتا مکس و شیوه نگهداری از آن پرداختیم امیدواریم پاسخ تمام سوالات های خود را پیدا کرده باشید

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *