تعمیرات-یو-پی-اس-نامیرا
ب

دستگاه یو پی اس در حقیقت یک منبع تغذیه الکترونیکی بوده که اصلی ترین وظیفه آن، فراهم نمودن بی وقفه توان مورد احتیاج بار مصرفی می باشد. در حقیقت این سیستم میان برق شهری و دستگاه مصرف کننده قرار گرفته و افزون بر تثبیت و تنظیم نمودن برق شبکه، از نفوذ کردن نویز و اختلالات شبکه به داخل تجهیزات حساس مصرف کننده جلوگیری می کند.

به علاوه اینکه دستگاه یو پی اس به عنوان منبع توان بی وقفه با بهره گیری از انرژی ذخیره شده در باتری خود، موجب فراهم شدن برق مورد احتیاج تجهیزات مصرف کننده می شود .
لازم به ذکر است بهره گیری از یک انرژی پشتیبان همچون سیستم یو پی اس، مصرف کننده را قادر می سازد که بر اغلب مشکلات بوجود آمده ازبرق شهری غلبه کرده و نیز بتواند محافظتی دربرابر قطعی کلی برق بدست آورد.

مطالب مرتبط:تعمیرات یو پی اس صبا باتری

یو پی اس نامیرا

در حقیقت با توجه به این مورد که روشهای به نسبت هزینه زیادی را با هدف فراهم نمودن سطوحی ازحفاظت در برابر مشکلات برق شهری برای تجهیزات می توانید استفاده کنید؛ هیچ کدام از آنان نمی توانند به خوبی یک دستگاه یو پی اس، سیستم ها و تجهیزات شما را در برابر مشکلات برق شهری حفاظت کنند.

گفتنی است قبلا دستگاه های یو پی اس به عنوان یک سیستم گرانبها شناخته می شدند اما این روز ها و با توجه به گران قیمت بودن تجهیزات از لحاظ سخت افزاری و یا نیز اطلاعات و داده ها ، هزینه تهیه و فراهم نمودن یک دستگاه یوپی اس، کاملا ارزان و مقرون به صرفه است .
همانگونه که گفته شد؛ اصلی ترین هدف یو پی اس، فراهم نمودن یک منبع بی وقفه انرژی به منظور تجهیزاتی می باشد که از آنان حفاظت به عمل می آورند.

در حقیقت دوشاخه یک وسیله الکترونیکی که به برق شهری متصل می گردد؛ تنها از یک منبع نیرو بهره می گیرد. حال چنانچه برق شهری دچار قطعی شود؛ آن وسیله به دنبال قطعی جریان برق سریعا خاموش می گردد. اینجاست که یک یو پی اس این معادله را با مهیا کردن دو منبع قدرت برای آن وسیله به هم میزند.

مطالب مرتبط:تعمیرات یو پی اس صانیک

نحوه کار یو پی اس نامیرا

نحوه کار یو پی اس نامیرا

در حقیقت یو پی اس ها به شیوه ای طراحی شده اند که همواره دو منبع انرژی موجود باشد؛ یکی از آنان منبع انرژی اولیه یا همان برق شهری و دیگری نیز منبعی است که در صورت قطع شدگی منبع نخستین وارد مدار گشته و به آن، منبع ثانویه یا همان باتری گفته می شود.
بر حسب نوع یو پی اس، در بعضی مواقع سوییچی به منظور کنترل کردن این مورد که کدامیک از منابع نیرو در هر لحظه استفاده شود؛ نهادینه شده است. در حقیقت این سوییچ بلافاصله بعد اینکه متوجه شود که منبع اولیه دچار قطعی شده است؛ ازحالت نخستین به حالت ثانویه تغییر پیدا کرده و موقعی که مجددا منبع نخستین وصل گردد از حالت ثانویه به حالت اولیه باز می گردد.

درباره شرکت نامیرا

درباره شرکت نامیرا

با توجه به اينکه شبکه توليد برق هيچ گاه قادر به ارایه برق، بدون مشکلاتي همچون قطعي، افت و افزايش لحظه اي ولتاژ، نوسانات فرکانسي، اعوجاج هارمونيکي، ولتاژ ضعيف و قوي، حالت هاي گذراي سویيچينگ و نويز (Switching & Noise) الکتريکي نمي باشد، لذا شرکت نامیرا با سابقه طولانی در خدمات رسانی به سازمان ها و بهره مندی از توان تخصصی کارشناسان داخلی و بین المللی و همکاری با شرکت های معتبر تولید کننده UPS اقدام به تأمین لوازم و تجهیزات جانبی مورد نیاز صنایع کشور کرده است و به صورت تخصصی در زمینه تجهیزات برق بدون وقفه (UPS) ، تثبیت کننده ولتاژ (stabilizer) و باتری و سایر تجهیزات مرتبط فعالیت خود را گسترش داده و در این راستا تمام تلاش خود را در بکارگیری برترین تکنولوژی های روز دنیا از کشورهای پیشرو در زمینه فن آوری به عمل آورده است.

شرکت نامیرا در سالیان اخیر نسبت به گسترش و ارائه دامنه وسیع محصولات در زمینه برق بدون وقفه (UPS) از توان ۶۰۰VA تا ۳۰۰kVA به صورت آماده تحویل اقدام نموده است که این امر تنوع محصولات این شرکت را به نزدیک به ۱۰۰ مدل مختلف میرساند تا بتوان در اسرع وقت پاسخگوی تمامی نیازهای مرتبط باشد. وجود شبکه گسترده نمایندگیهای فروش و خدمات پس از فروش در سطح کشور که پاسخگوی نیاز مشتریان در حداقل زمان ممکن بوده،به نحوی است که دسترسی آنها به خدمات شرکت به سرعت و با بهترین کیفیت امکان پذیر باشد.

مطالب مرتبط:تعمیرات یو پی اس گلداستار

تعمیرات یو پی اس نامیرا

قابل ذکر است دستگاه یو پی اس در صورت خراب شدن  هر کدام از بخش های خود، نیازمند بررسی و تعمیر تخصصی توسط متخصصان می باشد. در این بین مصرف کنندگان  معمولی دارای تخصص لازم برای تعمیر این دستگاه نمی باشند و و احتمال دارد  تا با بی احتیاطی خود سبب صدمه بیشتر به  دستگاه و حتی  خودشان شوند؛ برای همین پیشنهاد میشود دستگاه یوپی اس خود را به افراد متخصص که تجربه کافی را در این حوزه دارند بسپارید.

حرف آخر

امروز در تسلا یو پی اس به بررسی یو پی اس نامیرا ، نحوه تعمیر یو پی اس نامیرا و شیوه نگهداری از آن پرداختیم امیدواریم پاسخ تمام سوالات های خود را پیدا کرده باشید

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *