یو-پی-اس-ماتا
ب

با پیشرفت زندگی شهری و وابستگی زندگی همه ما ب لوازم الکترونیکی و برقی روزبه روز نیاز به برق و الکتریسیته افزایش می یابد در عین حال در راستای همین نیاز بعضی ز ارگان ها و مشاغل نیاز ممتد ب برق دارد و ادامه حیات آنها بدون جریان برق امکان پذیر نمیباشد. ولی با افزایش جمعیت و تقاضا امکان تامین برق برای ارگان های تخصصی این حوزه نیز دشوار شد است و باعث شده است جریان برق دچار نوسان و قطع وصلی شود. برای همین امروزه دستگاه هایی به نام یو پی اس طراحی تولیده شده است که این مشکلات را حل کند. و از عوارض و قطع و وصلی و نوسان برق جلوگیری کند. این دستگاه جریان برق را هنگام قطع و صلی برقرار میکند. علاوه ر یو پی اس های شهری یو پی اس های صنعتی نیز ساخته می شوند که برای ولتاژ بالا استفاده میشود. یو پی اس ها برق را از جریان شبکه میگیرند باتری های خود ذخیر میکند و هنگام نوسان و قطع و وصل جریان برق را برقرار میکند.

برند-ماتا
یو پی اس چیست؟

یو پی اس یا منبع تغذیه بدون وقفه، نصب شده در تمامی ادارات ، سازمان ها و ارگان ها و در مکان های حیاتی به کاربران امکان می دهد در صورت قطع شدن جریان برق یا نوسان زیاد یا جزئی در ولتاژ ورودی، به کار خود ادامه بدهند. یکی از مهم ترین ویژگی های یو پی اس تامین برق اضطراری برای کاربران، جلوگیری از اختلالات و نوسانات جریان برق ورودی و حفظ سطح ولتاژ و فرکانس در حالت ثابت میباشد.
سیستم های یو پی اس از صدمه به سیستم های الکترونیکی جلوگیری می کنند و آن را در برابر نوسان جریان ولتاژ و قطع جریان برق محافظت می کنند تا کاربران از آسیب دیدن لوازم و قطعات الکترونیکی نگرانی و استرس نداشته باشند.
در واقع مقصود اصلی دستگاه های یو پی اس تامین برق اضطراری برای لوازمی است که به محافظت در برابر خسارات و در نتیجه تغییرات ولتاژ ها نیازمندند.

مطالب مرتبط:تعمیرات یو پی اس صبا باتری

یو پی اس ها به طور معمول دارای یک باتری در داخل خود هستند که در صورت تامین جریان برق معمولی شارژ خواهد شد. در صورت قطع یا افت یا تغییر ولتاژ و اگر جریان ولتاژ کمتر از یک مقدار مشخصی باشد یو پی اس به طور خودکار جریان منبع تغذیه را از جریان اصلی به باتری داخلی تغییر خواهد داد.

یو-پی-اس-چیست
ا دستگاه یو پی اس مابین برق ورودی به وسایل و برق مصرفی است و انواع دیوایس های یو پی اس و باتری ها یو پی اس به برق شهری و برق صنعتی و جریان برق مصرفی این دیوایس ها و تجهیزات و دستگاه پیش انتقال و قدرت شهری و صنعتی باتری یو پی اس بستگی خواهد.
بهره مندی از برق متعادل و پایدار در صورت قطع برق یا نوسانات برق شهری و صنعتی با در اختیار داشتن دستگاه ها و باتری های یو پی اس در انواع مختلف بر اساس کاربرد، کارایی و وظیفه مورد نظر خریدار امکان می یابد که امروزه یو پی اس ها در انواع مختلف بر اساس ویژگی ها، نکات و عوامل گفته شده طراحی، تولید و عرضه می شوند.

مطالب مرتبط:تعمیرات یو پی اس صانیک

یو پی اس ها و دستگاه و باتری های آنها ا معمولاً در دسته هاس مهندسی طراحی و تولید میشوند که عبارت اند از دستگاه ها و باتری های یو پی اس آنلاین، آفلاین و اینتر اکتیو که هر کدامکارایی، برنامه‌ها، مزایا و ویژگی‌های متفاوت بر اساس نیاز و کاربری مورد نظر برای هر کاری موجود هستند..

برند ماتا

برند ماتا در حقیقت از شرکت های سازنده انواع و اقسام لوازم برقی سیستم های حفاظتی و اضطراری می باشد که به عنوان یکی از نخستین سازندگان انواع و اقسام محصولات حفاظتی شناخته می گردد و در طول سالیان فعالیت خود، همواره توانسته خود را در دسته برند های پرطرفدار در این حوزه قرار دهد و محصولات پر فروشی را به بازار کشور ارائه نماید. در حقیقت برند ساکو با بهره ‌گیری از فناوری روز و ابزارآلات پیشرفته، قادر شده است تا محصولاتی با کیفیت مطلوب بسازد و در مسیر رضایتمندی مشتریان خود قدم های موثری برداشته است.

برند-ماتا

نحوه تعمیر یو پی اس ماتا

بهتر است موقع نصب یو پی اس و با هدف اینکه تعمیر و نگهداری آن راحت تر انجام شود؛ کابینت و یا خود آن را همواره با فاصله ۱۰۰ سانتی متری از کنار دیوار قرار دهید. لازم به ذکر است دمای مکانی که یو پی اس در آنجا نصب میگردد؛ بسیار مهم می باشد و توصیه می گردد بین ۱۰ الی ۴۰ درجه سانتی گراد باشد. در صورتی که دما از ۴۰ درجه فراتر رفت؛ یو پی اس تان به مقدار ۱۰ الی ۱۲ درصد در هر ۵ درجه سانتی گراد، ظرفیت بارش را کم می کند که این موضوع دارای ارتباط یک به یک با دوام دستگاه می باشد و آسیب پذیر میباشد.موقع نصب یو پی اس و با هدف اینکه تعمیر و نگهداری آن راحت تر انجام شود؛ کابینت و یا خود آن را همواره با فاصله ۱۰۰ سانتی متری از کنار دیوار قرار دهید. لازم به ذکر است دمای مکانی که یو پی اس در آنجا نصب میگردد؛ بسیار مهم می باشد و توصیه می گردد بین ۱۰ الی ۴۰ درجه سانتی گراد باشد. در صورتی که دما از ۴۰ درجه فراتر رفت؛ یو پی اس تان به مقدار ۱۰ الی ۱۲ درصد در هر ۵ درجه سانتی گراد، ظرفیت بارش را کم می کند که این موضوع دارای ارتباط مستقیمی با عمر دستگاه می باشد و آسیب پذیر است.

مطالب مرتبط:تعمیرات یو پی اس گلداستار

حرف آخر
امروز در تسلا یو پی اس به بررسی یو پی اس ماتا ، نحوه تعمیر یو پی اس ماتا و شیوه نگهداری ازان پرداختیم امیدواریم پاسخ تمام سوالات های خود را یافته باشید

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *