تعمیرات-یو-پی-اس-هژیر-صنعت
ب

امروزه با گسترش شهر ها و خدمات الکترونیکی در تمامی شهر ها و جوامع استفاده و نیاز مبرم به برق مشاهده می شود به گونه ای امروزه هیچ کاری در عدم وجود برق امکان پذیر نیست به همین دلیل محیط های مصرفی برق بسیار بیشتر از گذشت شده و میزان بق مصرفی در جوامع نیز به شدت افزایش یافته است.

به دلیل افزایش میزان برق مصرفی در جوامع در هر فصلی از سال تولید و عرضه برق برای استفاده عموم مردم از سوی سازمان های متخصص در این زمینه در برخی مواقع با برخی مشکلات و چالش ها رویرو می شوند که نتیجه ای مشکلات ایجاد نوسانات و قطعی های مکرر و روزانه در جریان برق شهری و صنعتی می شود.

اما امروزه با انجام تحقیقات و پژوهشات دستگاه هایی به نام یو پی اس و باطری های یو پی اس مهندسی، طراحی و تولید و عرضه می شوند که ماهیت کلی این دستگاه ها فراهم کردن روند جریان برق در هنگام نوسانات و قطعی برق های شهری است که علاوه بر آنها برخی یو پی اس های صنعتی نیز تولید می شوند که برای مصارف و ولتاژ های بالا در برخی مکان ها کاربرد دارند.

دستگاه یو پی اس به تنهایی وظیفه دریافت جریان برق از برق شهری در هنگام عدم قطعی برق و ذخیره آن در باطری یو پی اس و ارائه جریان ثابتی از برق در هنگام قطعی برق برای مصارف است که باطری های یو پی اس بدون دستگاه های یو پی اس نمی توانند به تنهایی جریان برق را ذخیره کرده و بازدهی داشته باشند. در ادامه با توان سازان لوتوس البرز به بررسی یو پی اس های هژیر صنعت می پردازیم.

یو پی اس های هژیر صنعت

یکی از فعالیت ها در صنعت سخت افزار تعمیر یو پی اس می باشد. همانطور که می دانید یو پی اس یک منبع تغذیه است که نیاز به برق دارد.

UPS همچنین به عنوان منبع تغذیه شناخته می شود که بین سیستم خدمات عمومی و دستگاه مصرف کننده قرار دارد و از ایجاد نویز و اختلال در شبکه در دستگاه های مصرف کننده حساس جلوگیری می کند. منبع تغذیه بدون وقفه برق باتری دستگاه شما را با برق مورد نیاز تامین می کند.

یو پی اس ها مانند سایر محصولات برقی که نیاز به تعمیر دارند مشکل دارند. باید بدانید که تعمیرات یو پی اس خاص است و به هیچ وجه نباید توسط عموم مردم تعمیر شود.

یو-پی-اس-هژیر-صنعت

هژیر صنعت یکی از تولید کنندگان ایرانی دستگاه های یو پی اس و باطری های یو پی اس صنعتی، خانگی و… است که باطری های یو  پی اس تولیدی توانایی کارکرد برای سالیان دراز با کیفیت و استحکام را دارند. اما در برخی مواقع به دلایلی مانند قطعی مکرر و بیش از حد برق، عدم نگه داری درست و اصولی دستگاه ها و باطری های یو پی اس و توجه نکردن به برخی توصیه ها در شارژ و دشارژ کردن این دستگاه ها مشکلات و خرابی هایی در این دستگاه ها بوجود می آیند.

تعمیرات یو پی اس هژیر صنعت

دستگاه های وی پی اس و باطری های هژیر صنعت به دلیل کاربرد بالا و خواهان زیاد در بین مصرف کنندگان از خدمات پس از فروش قوی برخوردار است که می توان در صورت ایجاد انواع مشکلات و خرابی ها از این امکانات و خدمات استفاده کرد.

تعمیرات یو پی اس در اکثر مواقع در نتیجه خرابی یکی از قطعات داخلی مانند منبع تغذیه یا منبع ولتاژ دستگاه های یو پی اس و باطری های یو پی اس بوجود می آید که در صورت عدم تعمیرات به موقع یا صحیح و اصولی باعث از کار افتادگی کل دستگاه یو پی اس یا باطری یو پی اس شود به همین دلیل باید در صورت دخالت در تعنمیر این نوع دستگاه ها از تخصص و اطلاعات لازم برخوردار بوده باشید.

نحوه تعمیر یو پی اس هژیر صنعت

اولین و مهم ترین نکته ای که باید در باره دستگاه های یو پی اس باید بدانید و به خاطر بسپارید حفظ و نگه داری با اصول و طبق دستور العمل این دستگاه ها است جچرا که در صورت عدم فظ و نگه داری درست و صحیح دستگاه های یو پی اس و باتری یو پی اس ممکن است باتری در مدت زمان دو سال از مشکلات و خرابی هایی برخوردار شود.

اما مهم تر نکته بالا این نکته است که در هنگام خرابی و ایجاد مشکل برای دستگاه یو پی اس و باطری آن به هیچ وجه دستگاه را به طور کلی دور نیاندازید چرا که خرید دستگاه و باطری یو پی اس جدید بسیار پر هزینه تر از تعمیر یو پی اس فعلی است.

نحوه-تعمیر-یو-پی-اس-هژیر-صنعت

در صورت خرابی و ایجاد مشکل برای باطری یو پی اس هژیر صنعت می توان با انجام مراحلی مانند باز کردن پوشش یو پی اس، آماده کردن باطری جدید برای تعویض، جدا کردن باطری خراب از یو پی اس، جایگزینی باطری جدید در محل باطری قدیمی، بستن پوشش دستگاه یو پی اس، فشار دادن دکمه پاور برای به کار افتادن دستگاه با رعایت اصول مراقبتی به ویژه با داشتن اطلاعات کافی در مورد این دستگاه ها تعمیرات را انجام داد.

ایرادات و مشکلات رایج در خرابی یو پی اس

دستگاه ها و باطری های یو پی اس به دلیل این که نقش مقاومتی و سپر بلای خطرات احتمالی در قطع و برهم خوردن جریان برق را دارند از مشکلات و خرابی هایی در برخی قطعات و مواقع برخوردار هستند که از رایج ترین دلایل و ایرادات دستگاه ها و باطری های یو پی اس می توان به روشن نشدن دستگاه، روشن شدن دستگاه بدون دادن خروجی، شارژ نشدن باتری یو پی اس، ارور دادن دستگاه اشاره کرد.

ایرادات-رایج-یو-پی-اس

شیوه نگه داری یو پی اس

دستگاه ها و باطری های یو پی اس به دلیل اینگه از حساسیت بالایی در مصرف برخوردار هستند باید در حفظ و نگه داری این دستگاه ها از توجه بیشتری به خرج داده شود به گونه ای از اولین، مهم ترین و اصلی ترین نکات حفظ و نگه داری دستگاه ها و باطری های یو پی اس می توان به انجام تمامی فعالیت های دستور العملی دستگاه اشاره کرد که تمامی نکات و توصیه های مربوط به نگه داری دستگاه در دستورالعمل با تمامی جزئیات در دسترس هستند.

مطالب مرتبط:

کلام آخر

در مطلب بالا به بررسی یو پی اس، یو پی اس هژیر صنعت، تعمیرات یو پی اس هژیر صنعت، نحوه تعمیر یو پی اس هژیر صنعت، ایرادات و دلایل رایج در خرابی یو پی اس و شیوه نگه داری از یو پی اس پرداختیم تا شما با مطالعه و داشتن این مطلب به تمامی سوالات مربوط خود دقیق ترین و مفید ترین پاسخ را یافته باشید.

سوالات رایج در مورد تعمیرات یو پی اس هژیر صنعت

تعمیرات یو پی اس هژیر صنعت چگونه است؟

تعمیرات یو پی اس هژیر صنعت بنا به مطلب بالا از برخی مراحل برخوردار است که باید در هنگام انجام این مراحل نکات مراقبتی بوجه داشت.

نحوه تعمیرات یو پی اس هژیر صنعت چگونه است؟

دستگاه های یو پی اس از برخی ایرادات و مشکلات رایجی برخوردار هستند که در مطلب بالا به این ایرادات وپرداخته و نحوه تعمیر دستگاه های وی پی اس را گفته ایم.

ایرادات و مشکلات رایج در یو پی اس کدامند؟

روشن نشدن دستگاه، روشن شدن دستگاه بدون دادن خروجی، شارژ نشدن باتری یو پی اس، ارور دادن دستگاه از رایج ترین ایرادت یو پی اس ها هستند.

شیوه نگه داری یو پی اس چگونه است؟

اصلی ترین و مهم ترین شیوه نگه داری یو پی اش مطالعه و انجام دستورالعمل دستگاه یو پی اس است.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *