تعمیرات-یو-پی-اس-گلداستار
ب

امروزه با گسترش شهرها و خدمات الکترونیکی به تمام شهرها و جوامع، استفاده و نیاز فوری به برق شناسایی شده است و در حال حاضر فعالیت ها و مشاغل بدون برق یک روند مستمر نیست، بلکه یک مصرف نیاز مبرمی بوده است که مصرف آن بیش از گذشته به طور چشمگیری افزایش یافته است.

با توجه به افزایش فصلی مصرف برق در تمامی کشور ها به ویژه در ایران، تولید و تامین برق عمومی توسط ارگان های تخصصی این حوزه ممکن است با مشکلات و چالش هایی مانند نوسانات و قطعی برق مواجه شود که این مشکلات در اکثر مواقع در برق شهری و صنعتی بوجود می آید.

اما در حال حاضر دستگاه هایی به نام یو پی اس و باتری یو پی اس با تحقیقات، پژوهشات و تولیدات گسترده در زمینه حل مشکلات آشکار و عوارض و آسیب های ناشی از آن در حال طراحی، ساخت و عرضه هستند. این دستگاه ها جریان الکتریسیته تداوم یافته را در هنگام نوسانات فراهم می کنند. همچنین علاوه بر قطعی برق در شهرها، برخی از یو پی اس های صنعتی نیز ساخته می شوند که برای مصرف برق بالا و در برخی نقاط ولتاژ بالا مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه های یو پی اس به تنهایی می توانند در صورت قطع برق از شبکه جامع برق گرفته، آن را در باتری یو پی اس ذخیره کنند، در صورت قطع برق جریان ثابت را تامین کنند و از جریان ثابت برای لوازم الکترونیکی و لوازم خانگی استفاده کنند. این کار بدون استفاده از دستگاه های یو پی اس و باتری امکان پذیر نیست.

یو پی اس چیست؟

یو پی اس یا منبع تغذیه بدون وقفه، نصب شده در تمامی ارگان ها، سازمان ها و ادرات و در مکان های حیاطی به مصرف کنندگان اجازه می دهد در صورت قطع برق یا تغییرات قابل توجه یا جزئی در ولتاژ ورودی، به کار عادی خود ادامه دهند. یکی از مهم ترین وظایف یو پی اس تامین برق اضطراری برای مصرف کنندگان، جلوگیری از اختلالات و نوسانات برق ورودی و حفظ سطوح ولتاژ و فرکانس ثابت است.

سیستم های یو پی اس از آسیب به سیستم الکترونیکی جلوگیری می کنند و آن را در برابر تغییرات ولتاژ و قطع برق محافظت می کنند تا افراد از آسیب دیدن لوازم و قطعات الکترونیکی خود نگرانی نداشته باشند.

یو-پی-اس-چیست؟

در واقع هدف اصلی دستگاه های یو پی اس تامین برق اضطراری برای تجهیزاتی است که به محافظت جدی در برابر خسارات و صدمات در نتیجه تغیرات ولتاژ ها نیازمند هستند.

یو پی اس های معمولا دارای یک باتری داخلی هستند که در صورت تامین برق معمولی شارژ می شود. در صورت قطع یا افت ولتاژ و اگر ولتاژ کمتر از یک مقدار باشد یو پی اس به طور خودکار منبع تغذیه را از باتری اصلی به باتری داخلی تغییر می دهد.

یو پی اس گلد استار

شرکت گلد استار یکی از پیشروترین تولید کنندگان انواع دستگاه های یو پی اس و باتری قطعات و تجهیزات صنعتی، خانگی و غیره می باشد. تجهیزات، دستگاه ها و قطعات یو پی اس که به باتری های یو پی اس اجازه می دهد تا سال ها با کیفیت بالا کار کنند و جریان مستقیم از دستگاه های یو پی اس و انواع دستگاه های سازگار با باتری های یو پی اس عبور کند.

اما در برخی موارد قطعی برق مکرر، نگهداری نادرست تجهیزات و باتری های یو پی اس و بی توجهی به توصیه های شارژ و دشارژ این دستگاه ها باعث بروز مشکل و آسیب به این دستگاه می شود.

همانطور که قبلا ذکر شد برندهای معتبر و با سابقه ای مانند گلد استار در زمینه حفاظت و تجهیزات ضروری فعال هستند. از بین محصولات و خدمات این شرکت، انواع یو پی اس اعم از یو پی اس های خانگی، سازمانی و صنعتی به ویژه یو پی اس های آسانسور از برجسته ترین و با کیفیت ترین محصولات به شمار می روند. در واقع یو پی اس نوعی منبع تغذیه بدون وقفه برای منازل، ادارات، سازمان ها، کارخانه ها و بیمارستان ها است.

یو-پی-اس-گلد-استار

تعمیر یو پی اس یکی از حوزه های تعمیرات سخت افزاری و الکترونیکی می باشد و تمامی برندهای سازنده یو پی اس به دلیل حساسیت این دستگاه ها و باتری ها به دلیل قطعی مداوم و مکرر برق در قطعات داخلی دچار مشکل می شوند. در این صورت تعمیر دستگاه یو پی اس از اولویت بیشتری نسبت به خرید این دستگاه برخوردار است.

با توجه به استفاده و تقاضای بالای مصرف کننده، دستگاه ها و باتری های یو پی اس گلد استار دارای خدمات پس از فروش قوی بوده و در صورت بروز هر نوع مشکل یا خرابی قابل استفاده می باشند.

نحوه تعمیرات یو پی اس گلد استار

اگر باتری یو پی اس گلد استار شما خراب شده یا مشکل دار شده است، درپوش یو پی اس را باز کنید، باتری جدید را برای تعویض آماده کنید، باتری آسیب دیده را از یو پی اس خارج کنید، باتری جدید را در یو پی اس تعویض کنید و می توانید درپوش باتری را ببندید، دکمه پاور را فشار دهید و دستگاه را طبق اصول مراقبتی به کار بیاندازید.

تعمیرات-یو-پی-اس-گلداستار-چگونه-است؟

در صورت خرابی دستگاه یو پی اس، ابتدا باید مطمئن شوید که قطعات داخلی و تجهیزات آسیب ندیده و سپس از سالم بودن دستگاه و باتری یو پی اس مطمئن شوید. با نگاه کردن به نمایشگر دستگاه یا باتری یو پی اس و تشخیص مشکلات یا عیوب در فرآیند کاری خود می توانید آسیب یو پی اس را تشخیص دهید.

مطالب مرتبط: 

تعمیرات یو پی اس گرین

کلام آخر

ما در مطلب بالا به همراه توان سازان لوتوس البرز به بررسی مطالب مانند یو پی اس چیست؟، یو پس اس گلد استار، نحوه تعمیر یو پی اس گلد استار و بسیاری نکات و مسائل دیگر پرداختیم تا شما با مطالعه این مطلب به تمامی سوالات خود دقیق ترین پاسخ را یافته باشید.

 

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *