تعمیرات-یو-پی-اس-CENTIEL
ب

دسترسی به منابع تغذیه انرژی همواره یکی از چالش های بشر بوده است که از زمان اختراع و بهره وری از انرژی همواره بوده است و در برخی موارد هم ممکن است یکی از دلایل اصلی عدم پیشبرد برخی حوزه های تکنولوژی باشد. در میان تمام مواردی که روزانه از آنها در چند مرتبه استفاده می کنیم جریان برق یکی از حیاتی ترین و مهم ترین آنها است. بدون دسترسی به آن به خصوص این روزها که می توان گفت همه چیز برای ادامه فعالیت به آن نیاز دارد، ممکن است از انجام بسیاری از کارهای ساده بازماند.

منبع جریان برق یا همان باتری ها که تحولی عظیم را در حوزه تجهیزات الکترونیکی رقم زدند، باتری های یکی از مهم ترین اختراعات بشر است که برای رفع نیازهای دسترسی به جریان برق در هر شرایطی می تواند پاسخ دهد و در هر موقعیت، دستگاه، سیستم و ابزارآلاتی که نیاز به یک منبع جریان محرک دارند می توان از آنها استفاده نمود.

اما در برخی موارد همین جریان برق می تواند خسارت هایی را برای دستگاه و سیستم ها به عمل آورد که اصلی ترین دلیل آن اختلالات شبکه هاو بارهای تشدید شده است که در مسیر انتقال برق پدید می آیند، است. در بازه ای از تاریخ که هنوز استفاده از جعبه های کنترل جریان زیاد در صنعت و برخی حوزه ها مطرح نبود، یکی از بهترین نوآوری و اختراعات که در ساختار خود علاوه بر داشتن باتری از ورود نویز های مشکل ساز جلوگیری میکرد، یو پی اس بوده است.

یو پی اس یک سیستم و به عبارتی دستگاه ذخیره و انتقال جریان است که کاربرد ها و مزیت های زیادی دارد. استفاده از یو پی اس ها و مزیت هایی که برای صنف ها و حرفه های مختلف داشت تا حدی موفقیت آمیز بود که امروزه نیز از یو پی اس به عنوان یکی از مهره های مهم برای پشتیبانی از جریان برق استفاده می کنند. به همین سبب در این مقاله از سایت تسلا قرار است به بررسی و معرفی یکی از مدل های یو پی اس که قابلیت های زیادی دارد خواهیم پرداخت. یو پی اس سنتیل که اگر علاقه مند به آشنایی بیشتر با آن هستید، پیشنهاد میکنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

خرید یو پی اس سنتیل

مطالب مرتبط : تعمیرات یو پی اس دلتا

CENTIEL عملکرد یو پی اس

یو پی اس سنتیل یکی از انواع یو پی اس هایی است که در بازار مصرف به عنوان یکی از مقاوم ترین یو پی اس شناخته می شود. این دسته از یو پی اس ها در زمان عرضه اولیه تنها در دو ظرفیت بالای ۱۵ کاوا و ۲۵ کاوا موجود بودند، ولی با گذشت زمان و استقبال مناسب از آنها شرکت سازنده با ایجاد تغییراتی در ساختار آنها و اضافه کردن برخی امکانات علاوه بر اینکه توانست راندمان یو پی اس های خود را افزایش دهد بلکه توانست به بهترین شکل نیاز های مشتریان را پاسخ دهد.

عملکرد یو پی اس ها به صورت کلی در تمام مدل ها یکسان می باشند و تفاوت هایی که در بین آنها وجود دارد تنها به نوع جریان گذرنده، ظرفیت باتری و از همه مهمتر نوع باتری بستگی دارد که باعث میشود تا یو پی اس ها از هم مجزا باشند. البته مورد مهم و به خصوصی دیگری نیز تحت عنوان قابلیت دسترسی به اینترنت نیز مطرح است که برخی از انواع یو پی اس ها آن را دارا هستند.

کارکرد یو پی اس های سنتیل بدین صورت است که با قرار گرفتن در بین جریان برق شهری و یا هر منبع دیگری و در طرف دیگر دستگاه، سیستم و یا هر چیز دیگری که به جریان برق نیاز دارد، جریان را تبدیلات خود در باتری های یو پی اس ذخیره می نماید. این جریان تا زمانی که باتری ها کاملا شارژ شوند و یا جریان اصلی قطعی شود در باتری ها ذخیره می شود، در هنگام قطعی های غیر منتظره و ناگهانی که هر لحظه ممکن است در سیستم رخ دهد، انرژی ذخیره شده در باتری ها با دستوری از شبکه یو پی اس به وارد مسیر انتقال می شوند و بلافاصله جریان مورد نیاز دستگاه یا سیستم را تامین می نمایند.

یو پی اس های سنتیل علاوه بر اینکه می توانند جریان را انتقال و در باتری های خود ذخیره نمایند، می توانند از ورود هرگونه اضافه بار، نویز های مخرب، جریان هایی با فرکانس تشدیدی جلوگیری نمایند که در نوع خودش بسیار منحصر به فرد می باشد تا جایی که می توان گفت کسانی به دنبال تهیه یو پی اس هستند برای جلوگیری از ورود هرگونه بار اضافی به سیستم خود می باشند.

قیمت یو پی اس سنتیل

مطالب مرتبط : تعمیرات یو پی اس DSS

مزایای یو پی اس سنتیل

یو پی اس های مدل سنتیل نسبت به سایر نمونه های مشابه که در بازار موجود هستند، امتیازات و مزایایی دارند که آنها را مجزا و به خصوص نشان می دهد. در مورد ویژگی های این دسته می توان گفت که برخورداری از مقاومت ساختاری بسیار بالا، امکان نصب و راه اندازی باتری های اضافه بر سیستم آنها، تنوع در نوع باتری که به دو صورت نیکل کادمیوم و سیلد اسید می باشد از ویژگی هایی هستند که باعث استقبال زیاد از این یو پی اس ها می شوند.

امکانات یو پی اس سنتیل

مطالب مرتبط : تعمیرات یو پی اس EAST

CENTIEL خرابی های یو پی اس

در برخی موارد ممکن است که یو پی اس ها با برخی ایرادات و اشکالاتی روبه رو شوند که سبب اختلال و یا حتی عدم کارکرد آنها شود. یو پی اس ها به دلیل کارایی خود به صورت دائم و یا در بازه های زمانی با جریان الکتریکی ارتباط مستقیم دارند که سبب می شود در طول مدت استفاده از آنها با اشکالاتی در ساختار و سیستم خود روبه رو شوند. در این مواقع بهترین شیوه برای رفع ایرادات و اشکالات ارتباط با دفاتر خدمات پس از فروش یو پی اس مربوطه است می توانند با اعزام متخصصین این حوزه در سریع ترین زمان ممکن وکمترین هزینه تعمیر یو پی اس را بازیابی نمایند.

کلام آخر

یو پی اس های مدل سنتیل یکی از خاص ترین و مقاوم ترین نوع یو پی اس های موجود در بازار می باشند که می توان بسته به ظرفیت مورد نیاز با هزینه کم آنها را تهیه نمود. در آخر اگر این مطلب برای شما مفید بود می توانید نظرات و پیشنهادات خود را برای ما بنویسید.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *