piler1
ب

پیلر در سال ۱۹۰۹ توسط مهندس آلمانی آنتون پیلر در هامبورگ تاسیس شد. دفتر مرکزی پیلر (Piller) در اویتروده (Osterode)، در نزدیکی هانوفر، آلمان و با شرکت های تابعه در سراسر اروپا، آمریکا و استرالیا، با استخدام حدود ۱۰۰۰ نفر در سراسر جهان.

piler3

تعمیرات یو پی اس پیلر توسط تسلا یو پی اس

تسلا یکی از مجهزترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر و نگهداری یو پی اس به مشتریان است. شرکت تسلا با مدرن ترین تجهیزات آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

تعمیرات یو پی اس توسط متخصصانی انجام می شود که نه تنها آموزش های آکادمیک (الکترونیک و برق صنعتی) را گذرانده اند بلکه در تعمیر انواع مدل و برند یو پی اس نیز تجربه زیادی دارند.  تعمیرات یوپی اس یکی از مشاغل صنعتی در بازار کار کامپیوتر به شمار میرود که برای اموزش آن کلاس هایی از پایه وجود دارد.

برای تعمیرات یو پی اس حتما موارد زیر را رعایت کنید.

  • انواع مدل های یوپی اس را از لحاظ کیفی و ظرفیت بررسی کنید.
  • یوپی اس های افلاین را برسی و تفاوت های آن را با یوپی اس های آنلاین را بدانید.
  • شناخت کافی از قطعات الکترونیکی روی مدار یوپی اس

این را در نظر بگیرید که تشخیص و رفع مشکلات احتمالی یو پی اس قبل از بروز خرابی بسیار ارزان تر و بهترین راحل است. در اینجا چند دلیل اصلی خرابی یو پی اس ذکر شده است که می تواند به عنوان یک لیست بررسی نگهداری یو پی اس در نظر گرفته شود:

  • باتری یو پی اسی
  • خازن یو پی اس
  • فن یو پی اس
  • پاورومنبع تغذیه

تسلا همیشه معتقد بوده که خدمات به مشتریان رمز موفقیت و پیشرفت هر شرکتی است. بنابراین، شرایطی را فراهم می کند که اطلاعات لازم برای نگهداری یو پی اس و باتری را در اختیار مشتریان محترم قرار دهد.

 

سرویس یو پی اس تسلا

واحد خدمات توان سازان لوتوس البرز تعمیرات یو پی اس را هم در محل و هم در مرکز تعمیرات تسلا انجام می دهد و خدمات و پشتیبانی یو پی اس را با کمترین هزینه وبهترین کیفیت برای جلب رضایت مشتری ارائه می دهد.

 

piler2

یو پی اس چیست

یوپی اس دستگاه الکترونیکی و به معنای منبع تغذیه بدون وقفه است که به منظور تامین برق مورد نیاز برای دستگاه های مصرف کننده طراحی شده است.

این دستگاه نسبت به اختلالات شبکه و قطع برق بسیار حساس است، بنابراین به دلیل حساسیت بالای این دستگاه به قطعی برق و نوسانات برق، در مجتمع های پزشکی و بیمارستانی، کامپیوتری، مخابرات و … برای تامیین برق مورد نیاز دستگاه ها استفاده می شود.

انواع  مختلف یو پی اس

یو پی اس ها به سه دسته تقسیم و هرکدام کارایی مختلفی دارند که شامل:

یو پی اس آنلاین

یو پی اس آنلاین از ساختاری متفاوت و پیشرفته تشکیل شده است. به همین دلیل قیمت آن نیز بالاتر است، به همین دلیل در گذشته یو پی اس آنلاین فقط در مراکز بزرگ و تجاری استفاده می شد.

اما با فناوری پیشرفته، می توانید یو پی اس آنلاین را ارزان تر خریداری کنید. یو پی اس آنلاین می تواند برق دستگاهی که به آن متصل است را با کیفیت عالی و بدون سر و صدا تأمین کند و نویزگیر به طور خودکار در یو پی اس کار می کند. یکی از تفاوت های مهم بین یو پی اس آنلاین و سایر یو پی اس ها این است که به طور مداوم کار می کند. یو پی اس آنلاین هیچ وقت غیرفعال نیست و جریان برق را در صورت نوسان یا قطعی به طور مداوم کنترل می کند.

یو پی اس آفلاین

یو پی اس های آفلاین در مقایسه با یو پی اس های لاین اینتراکتیو و آنلاین ارزان تر و سبک تر هستند. استفاده از یو پی اس برای دستگاه های حساس بیمارستان، ارگان های دولتی که دارای اطلاعات مهم و ضروری است، زیرا در مواردی که دستگاه ها بیش از حد قدرت یا انرژی بیش از حد دریافت می کنند یا انرژی کمتری دریافت می کنند، دستگاه الکترونیکی عملکرد مناسبی را ازخود نشان نمی دهد اینجاست که یو پی اس شروع به کار می کند و قدرت را به ثبات معقول تبدیل می کند.

یو پی اس لاین اینتراکتیو

یو پی اس های تعاملی یا اینتراکتیو تفاوت چندانی با یو پی اس های آفلاین ندارند. تنها با چند تفاوت جزئی مانند یو پی اس های اینتر اکتیو برای تجهیزات روشنایی رایانه، چاپگرها و حتی مکانهایی که برق نوسان ندارد، برای بهبود کیفیت انتقال قدرت مناسب از آن استفاده می شود. این نوع یو پی اس در مدار خروجی رزونانس دارد و خروجی آن کاملاً سینوسی است و بنابراین برای مصرف کنندگان موتور دار مناسب است.

piler4

در آخر

برای مشاوره و راهنمایی در مورد خرید محصولات الکتریکی و الکترونیکی به ویژه یو پی اس، از طریق صفحه تماس با کارشناسان و مشاوران ما تماس بگیرید. همکاران ما مفتخر خواهند بود که در کمترین زمان ممکن به تمام سوالات شما پاسخ دهند.

خریداران و مشتریان محصولات ما می توانند با شماره تلفن های زیر با ما تماس بگیرند تا تجهیزات مورد نیاز خود را درخواست کنند.

 

 

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *