ب

قطعا شما هم در زندگی خود وابستگی به وسایل الکترونیکی را حس میکنید گوشی هایی که همیشه در دست  دارید وسایل خانگی در خانه که خورد و خوراک و بهداشت ما به آنها وابسته است. البته در ابعاد بزرگتر هم وسایل الکترونیکی نیازمند به حفاظت هستند  زیرا این وسایل عمدتا با ارزش هستند و باید از آنها محافظت کرد یو پی اس ها اینجا به کمک ما می آیند. البته احتمال دارد این یو پی اس ها خود نیز دچار مشکل شوند البته میتوان با روش هایی تا حد امکان از این اتفاق جلوگیری کرد. برای این که یک باتری یو پی اس، منبع تغذیه یعنی در واقع باتری آن طول عمر بیشتری داشته باشد، برای هر کاربردی که مد نظر داریم بهتر است، یونیت قوی تری انتخاب کنیم، تا آن مجبور نشود از تمام توان خودش استفاده کند تا بدین ترتیب طول عمر آن افزایش یابد.

دمای محیط کار بیشتر از ۳۰ درجه سانتی گراد نباشد و در مجاور انرژی گرم مانند نور خورشید و منابع گرم قرار ندهیم.در شرایطی که تغییرات دمایی زیاد است، استفاده از باتری نیکل کادمیم توصیه می‌شود و در مواقعی که دما تغییر چندانی ندارد، از باتری‌های سرب اسیدی استفاده نمایید. با ما در تسلا همراه باشید تا شما را بیشتر با تعمیر یو پی اس آشنا کنیم.

مطالب مرتبط:تعمیرات یو پی اس گلداستار

قطعات داخل یو پی اس

  • یکسو کننده شارژ رکتیفایر
  • مبدل DC به AC اینورتر
  • کلید غیر هادی سوئیچ
  • باتری

تعمیر یو پی اس

بوری از سال ۱۹۳۲ در حال توسعه و ساخت سیستم های برق اضطراری بوده است و یک ارائه دهنده جهانی سیستم های الکترونیک قدرت و راه حل ها برای سخت افزارهای صنعتی و نیازمند انرژی حیاتی است.

Borri نام تجاری Legrand، یک شرکت سهامی عام و متخصص جهانی در زیرساخت های الکتریکی و دیجیتال است که محصولات و راه حل هایی با ارزش افزوده بالا برای ساختمان های تجاری، مسکونی و صنعتی ارائه می دهد.تخصص گسترده تحقیق و توسعه Borri در تمام جنبه های سیستم عامل، الکترونیک قدرت و طراحی مکانیکی راه حل های نوآورانه ای را برای مشکلات آینده در کاربردهای صنعتی و انرژی بحرانی ارائه می دهد.این شرکت به خدمات درجه یک و رشته های مهندسی برتر خود می بالد. برای اطمینان از کیفیت پایدار، Borri تمام فرآیندهای خود را از مطالعات خوراک گرفته تا طراحی، تولید و فناوری خدمات پس از فروش مدیریت می کند.

Borri مستقر در Bibbiena، ایتالیا با بیش از ۱۵۰۰۰ متر مربع منطقه تولید، در تمام پنج قاره با شرکت های تابعه در ایالات متحده آمریکا، کانادا، آلمان، امارات متحده عربی، هند و مالزی فعالیت می کند.همچنین یک شبکه توزیع کننده قوی ایجاد کرده است که قادر به ارائه پشتیبانی و راهنمایی فنی در سایت است که نشان دهنده توانایی های ما است.

دلایل خراب شدن باتری یو پی اس

مهم ترین دلایل خراب شدن باتری یو پی اس  باید به موارد زیر اشاره کرد:

  •         شل شدن تسمه دینام
  •         خوردگی کابل های سر باتری یو پی اس
  •         کم شدن سطح الکترولیت
  •         شل شدن بست های نگهدارنده باتری
  •         شکسته شدن جعبه نگهدارنده و محافظ باتری

مطالب مرتبط:تعمیرات یو پی اس صانیک

نحوه نگهداری یو پی اس

بهتر است موقع نصب یو پی اس و با هدف اینکه تعمیر و نگهداری آن راحت تر انجام شود؛ کابینت و یا خود آن را همواره با فاصله ۱۰۰ سانتی متری از کنار دیوار قرار دهید. لازم به ذکر است دمای مکانی که یو پی اس در آنجا نصب میگردد؛ بسیار مهم می باشد و توصیه می گردد بین ۱۰ الی ۴۰ درجه سانتی گراد باشد.

در صورتی که دما از ۴۰ درجه فراتر رفت؛ یو پی اس تان به مقدار ۱۰ الی ۱۲ درصد در هر ۵ درجه سانتی گراد، ظرفیت بارش را کم می کند که این موضوع دارای ارتباط یک به یک با دوام دستگاه می باشد و آسیب پذیر میباشد.موقع نصب یو پی اس و با هدف اینکه تعمیر و نگهداری آن راحت تر انجام شود؛ کابینت و یا خود آن را همواره با فاصله ۱۰۰ سانتی متری از کنار دیوار قرار دهید. لازم به ذکر است دمای مکانی که یو پی اس در آنجا نصب میگردد؛ بسیار مهم می باشد و توصیه می گردد بین ۱۰ الی ۴۰ درجه سانتی گراد باشد.

در صورتی که دما از ۴۰ درجه فراتر رفت؛ یو پی اس تان به مقدار ۱۰ الی ۱۲ درصد در هر ۵ درجه سانتی گراد، ظرفیت بارش را کم می کند که این موضوع دارای ارتباط مستقیمی با عمر دستگاه می باشد و آسیب پذیر است.

 تعمیرات یو پی اس

باید توجه داشته باشد کع تعمیر یو پی اس یک کار تخصصی است و نیازمند به فرد آموزش دیده و حرفه ای است به همین دلیل اگر یو پی اس شما دچار مشکل شده است از بازکردن و اقدام به تعمیر آن خودداری کنید به دلیل اینکه این کار میتواند آسیب های بیست و جبران ناپذیری به یو پی اس شما وارد کند و باعث شود که دستگاه دیگر قابل تعمیر و استفاده نباشد همکاران متخصص ما در تسلا همواره آماده تحویل و تعمیر تخصصی یوپی اس های شما هستند در مجموعه تسلا انواع یو پی اس با برند های مختلف مانند تعمیرات یو پی اس فاراتل  و تعمیرات یو پی اس سنتیل وتعمیرات یو پی اس فیام صنعت و یو پی اس ablerex  و تعمیرات یو پی اس eximpower و تعمیرات یو پی اس ریلو و ….

مطالب مرتبط:تعمیرات یو پی اس صبا باتری

حرف آخر

متخصصان تسلا با علم روز و پیشرفته ترین تجهیزات تعمیرات انواع برند های یو پی اس را می پذیرند و آن را با بالاترین سرعت و دقت انجام میدهند یوپی اس ها دستگاه های مهم و با ارزشی هستند که باید آنها را به دست متخصصان سپرد تا آسیب بیشتری به ان وارد نشود. در این مطلب هم سعی که شما را با مقاله تعمیر یو پی اس هایتان آشنا کنیم.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *